سفارش تبلیغ
صبا ویژن
آن که از او چیزى خواسته‏اند تا وعده نداده آزاد است . [نهج البلاغه]
شب بارانی من
 
 RSS |خانه |ارتباط با من| درباره من|پارسی بلاگ
»» اینم علی اقا

سلام

این مطلب رو بچه ریشو از طرف بیتاب نوشته:

ینم علی آقا

یه فدایی دیگه برای امام خامنه ای ولی امر مسلمین

سرباز ولایت

خدا را شکر حال مادر و فرزند خوبه خوبه...نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » بی تاب ( شنبه 92/2/14 :: ساعت 6:24 عصر )
»» با تفکرات سکولار نمی توان به پیشرفت رسید

روانبخش: با تفکرات اومانیستی و سکولار نمیتوان به پیشرفت رسید

حجه الاسلام روانبخش در جمع دانشجویان دانشگاههای شیراز گفت با توجه به اینکه مقام معظم رهبری دهه چهارم انقلاب را دهه پیشرفت و عدالت نامیده اند با کسانی که تفکرات اومانیستی و ولیبرال دارند نمیشود این راه را پیمود.

6:50 - 26اردیبهشت ماه88

حجه الاسلام روانبخش در جمع دانشجویان دانشگاههای شیراز گفت با توجه به اینکه مقام معظم رهبری دهه چهارم انقلاب را دهه پیشرفت و عدالت نامیده اند با کسانی که تفکرات اومانیستی و ولیبرال دارند نمیشود این راه را پیمود.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی روایت حجه الاسلام قاسم روانبخش در جمع دانشجویان دانشگاههای شیراز در تالار خوارزمی دانشگاه شیراز افزود: خواست مقام معظم رهبری از جوانان این است که کشور را به جایی برسانند که دیگران برای فراگیری علوم مجبور شوند زبان فارسی را یاد بگیرند و به ایران بیایند.

وی اومانیسم ، سکولاریسم و لیبرالیسم را از اصول فرهنگ غرب دانست و گفت: این جمله سروش که "ارتداد حق طبیعی هر انسانی است" در راستای اصل اومانیسم است.

روانبحش با اشاره به اظهار نظر سید محمد خاتمی درباره آزادی گفت : تفکر لیبرالیسم یعنی انسانی که در تفکرات آنها محور است، آزادی بی حد و مرز دارد و دین حق ندارد در مورد حدود آزادی او اظهار نظر کند.

دبیر سیاسی هفته نامه پرتو سخن در ادامه سخنان خود با بیان اینکه شعار " ما میتوانیم" احمدی نژاد شعار امام (ره) است تصریح کرد : مقام معظم رهبری نیز بر این موضوع تاکید دارند.

وی با نقل جملاتی از امام (ره) پیرامون خود باوری و اعتماد به نفس ملی گفت : امام (ره) در این باره فرموده اند: " اگر امروز کمبود نیروی انسانی هست به خاطر این است که ما به آن طرز تفکر عادت کرده ایم ، ما خودمان را گم کرده ایم ، مفاخر خودمان را گم کرده ایم ، تا این گمشده پیدا نشود وضع ما فرقی نمیکند."

عضو هیات علمی موسسه امام خمینی(ره) ، هنر دکتر احمدی نژاد را باور کردن شعار " ما میتوانیم" و خودباوری عنوان کرد . گفت: مقام معظم رهبری هم تاکید کرده اند که همه دولتها کار کرده اند ولی برخی اراده ها کارآمدتر و قوی ترند.

روانبخش با بیان اینکه امروز دیگر کسی نمیتواند گوید دین ، شما را از پیشرفت باز میدارد اذعان کرد: امروز همه قبول دارند که رویکرد آقای احمدی نژاد ، رویکردی دینی است و او در پی زمینه سازی برای تشکیل حکومت جهانی حضرت مهدی (عج) است.

وی با طرح این پرسش که در هشت سال دولت اصلاحات که رئیس جمهور آنها میگوید راه پیشرفت ما از غرب میگذرد ، چه پیشرفتی داشته ایم گفت: ما نشان دادیم میتوانیم رویکرد دینی داشته باشیم و در عین حال حال در علم و تکنولوژی هم پیشرفت کنیم و تبدیل به یک قدرت شویم.

حجه الاسلام روانبخش در بخش دیگری از سخنان خود پیرامون سفر رئیس جمهور به ژنو گفت: وقتی رئیس جمهور میخواست در مورد مصادیق صهیونیسم و نژاد پرستی صحبت کند ، خودشان بین جلسه بلند شدند . جلسه را ترک کردند و با این رفتار خودشان را به همه معرفی کردند ؛ در صورتیکه 700 میلیون نفر در دنیا به طور مستقیم شاهد این ماجرا بودند.

دبیرسیاسی هفته نامه پرتو سخن با اشاره به اینکه پروفسور مولانا ، هنر دکتر احمدی نژاد را در این میداند که وی رسانه زنده است گفت: متاسفانه در خطبه های نماز جمعه تهران به خاطر توهین به هیات ایرانی شرکت کننده در ژنو ، اظهار تاسف میکنند.

وی عملکرد دولت را در حوزه های مختلف قابل مقایسه با دولتهای قبل ندانست و گفت: آقای احمدی نژاد در اصول محکم ایستاده ، هرچند در گزینش برخی افراد اشتباه کرده است.

روانبخش افزود: ما از اشتباه دفاع نمیکنیم و آقای مشایی باید اظهارات خود را پس بگیرد.

این کارشناس مسایل سیاسی مطرح کردن بحث عوام فریبی را علیه دولت ، توهین به مردم دانست و گفت: اگر مردم به آنهایی که این مسایل را عنوان میکنند رای دهند ، از نظر آنها مردمی فهیم و عاقل هستند در غیر اینصورت مردمی نادان و قابلمه به دست هستند.

روانبخش حمایت سروش از مهدی کروبی را قابل تامل دانست و گفت : به نظر میرسد این حمایت در جهت ریزش رای اصولگراهاست.

وی در پاسخ به سئوالی در مورد اینکه در این دولت چقدر به جوانان اهمیت داده شد گفت: در بحث درک جوانان دیگران شعار دادند و آقای احمدی نژاد عمل کرد.

وی افزود بیشتر مشاوران بخشهای مختلف فرمانداریها و استانداریها از جوانان هستند.

روانبخش اذعان کرد : برای نخستین بار وام چهار میلیونی ازدواج را دولت آقای احمدی نژاد تصویب کرد.

وی در پایان با اشاره به اینکه آقای احمدی نژاد هیچ ادعایی جز خدمتگذاری مردم ندارد گفت: اگر قرار باشد به ایشان مثل رئیس جمهورهای قبلی عنوانی بدهیم باید به او بگوئیم : سردار سازندگی ، سردار هسته ای ، سردار استکبار ستیزی ، سردار عزت و اقتدار ملی و دهها سردار دیگرنوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » بی تاب ( سه شنبه 88/2/29 :: ساعت 10:23 عصر )
»» مناظره

مناظره بین دبیر سیاسی روزنامه کیهان (مهدی محمدی)و نماینده ستاد انتخاباتی میر حسین موسوی (سعید شریعتی)در دانشگاه شیراز :

در این مناظره مهدی محمدی اعلام آمادگی کرد که تا آخر شب حاظر به ادامه مناظره می باشد ،اما سعید شریعتی در حالی که هنوز زمان زیادی از آغاز مناظره نگذشته بود ،علی رغم قول قبلی اش ، ترجیح داد از یک بحث منطقی شانه خالی کرده وبه بهانه داشتن یک جلسه دیگر !!!ادامه جلسه را به رفتار های غیر منطقی و سوت و هو کشیدن طرفدارانشان واگذار کرد .

در حالی که اگر حرف منطقی داشتند چه جلسه ای مهمتر از یک مناظره منطقی در یک فضای دانشجویی با حضور دانشجویان نخبه سیاسی و فرهنگی سراسر کشور ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!

سعید شریعتی در این جلسه نه تنها به انتقادهای به جایی که در متن بانیه شورای عالی خواهران مسلمان از آقای میر حسین موسوی شده بود پاسخ نداد بلکه فقط با بیان جمله های بی ربط و مبهم از پاسخ دادن به این سوالات طفره رفته و با این کار شعور سیاسی دانشجویان حاضر در جلسه را به سخره گرفت !!

در این جلسه حامیان میر حسین موسوی که می خواستند فضاحت به بار آمده را به نحوی جبران کنند و آب رفته را به جوی بازگردانند تنها کاری که می توانستند انجام دهند شعار دادن و متشنج کردن فضا تا نیمه های شب بود ، یعنی مناظره ای که قرار بود سعید شریعتی به صورت منطقی ادامه دهد ، طرفداران میر حسین موسوی  تا نیمه های شب با ایستادن جلوی در تالار در حالی که چند ساعت از پایان جلسه گذشته بود ،با کف و سوت و ناسزا ادامه دادند . این هم مناظره منطقی حامیان میر حسین و حامیان احمدی نژاد در دانشگاه شیراز !!!!!!نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » بی تاب ( دوشنبه 88/2/28 :: ساعت 12:25 عصر )
»» بیانیه شورای عالی خواهران مسلمان

بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علی یا فاطمه الزهرا (س )

 

تشکل دانشجویی مستقل شورای عالی خواهران مسلمان در آستانه دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران انتقادات خود را درچند بند به نخست وزیر زمان جنگ و کاندیدای مجاهدین جناب آقای مهندس میر حسین موسوی اعلام می کند :

 

1- از آنجایی که اساس  تشکیل شورای عالی خواهران مسلمان دفاع از حقوق زنان بر اساس موازین شرع کتاب و سنت است  وظیفه خود می داند مانع  سوء استفاده  از مقام شامخ زن توسط توسط گروه های  فمینیسم و مارکسیسم لیبرالیسم و حتی منافقانی که  دانسته تیشه بر ریشه اسلام می زنند بایستد؛ اعلام می دارد : جناب آقای مهندس موسوی چرا در مقابل ادعاهای زنان اصلاح طلبی که در جهت معرفی  شخص حضرتعالی و یا بهتر بیان کنم تخریب دولت احمدی نژاد لایحه حمایت از  خانواده را از دولت نهم به سخره می گیرند سکوت کردید ؟

 شما که به ادعای دوستانتان  شخصی هستید که هویت و شأن و شرایط انسانی زنان را قبول و توانایی های آنان را باور دارید چرا در مقابل این ادعاهای کذایی یارانتان لبخند می زنید .

 

2- مقام معظم رهبری بارها فرمودند که حرکت در جهت احقاق حقوق زنان در جامعه ی اسلامی به خصوص در جامعه ی ما باید انجام گیرد .اما آقای موسوی آیا شما و دوستدارانتان به این امر توجه داشته ایدکه احقاق حقوق زنان مسلمان در جامعه آرمانی شما کدامین مسیر را قرار است طی کند. زنان اصلاح طلب خندان شما چرا و چگونه به نمایندگی از  زنان مسلمان ایران که  الگویشان فاطمه و  زینب است از آزادی سخن می گویند که با آزادی که حضرت امام در ابتدای انقلاب اسلامی مطرح کرده اند و با آزادی که 8 سال دفاع مقدس جوانان این مرز و بوم برایش جنگیدند در تناقض است اینان که دائما ً با عناوین مختلف از حقوق زنان و با بیان دوباره تراژدی ظلم نسبت به زنان موجبات بدگمانی زنان به آموزه های دینی و نگاه وحیانی به شأن و منزلت زن می شوند و در گام های بعدی با ستاندن هویت دینی و اعتقادی زنان پایه های سیاسی  و دولتهای اسلامی را متزلزل می کنند و کوس آزادی خواهی زنان را  گستاخانه می زنند بهتر است برای پوشاندن رسوایی خویش تدبیری بیندیشند و بیشتر از این چشمهایشان را به نقض قوانین و حقوق بشر که به اصطلاح  داعیه ان را دارند  ببندند برای ایشان همین بس که با زیر سوال بردن دولت خدمت گزار نهم هم نشین کاندیدای مجاهدین و جبهه های مشارکت شده اند .

 

3- جناب آقای مهندس موسوی شما که ادعا می کنید دولت نهم  و شخص دکتر احمدی نژاد فرمایشات امام و  دستاوردهای انقلاب اسلامی را  در حوزه زنان نادیده گرفته اند و شخصاً سعی در  احقاق شأن و منزلت زنان دارید آیا فراموش کرده اید که رایحه ی انقلاب و توجه به دیدگاه های امام و شخص مقام معظم رهبری در دولت نهم بود  که دوباره زنده گردید؟

آیا فراموش کرده اید که شاه سلطان حسین های دیروز که امروز از قضا همراه شما گشته اند چه بر سر این مرز و بوم آورده اند آیا به خاطر ندارید بی عفتی ها و خود فروشی های زنان ما در اثر سیاستهای روشن فکرانه و غرب مابانه ی چه کسانی بوجود آمده است ؟

دولت نهم کدامین زن مسلمان از حقوق مسلم انسانی خویش محروم کرده است  و کدامین زنان را خانه نشین نموده است که امروز شمااینگونه فریاد آنرا میزنید آیا جز این است که با حمایتهای  مادی و معنوی از زنان سرپرست خانوار از  ایجاد مشکلات معیشتی و اخلاقی برای آنان جلوگیری نموده و با ایجاد فضای خود اشتغالی برای ایشان امید به زندگی را به اینان باز کردانده است . آیا جز این است که با  طرح لایحه  حمایت از خانواده که اتفاقاً توسط یاران امروز شما و یا بهتر بگویم یاران دیروز شاه سلطان حسین ها مورد تحریم قرار گرفت سعی در حفظ و بقای خانواده و ارزش دادن به مقام  همسر و جلوگیری از فروپاشی خانواده های مسلمان ایرانی داشته است .

4- جناب نخست وزیر زمان جنگ شما که از ابتدای ورودتان به عرصه انتخابات دم از اسلام و انقلا ب زدید و از شهدا گفتید و از اخلاص عملشان  و به ادعای خودتان از یاران خط امام بودید؛ هر چند نامه شدید اللحن امام به شما را فراموش نکرده ایم؛ اما حد اقل انتظار ما از شما این است که در حیطه عمل هم اسلام را فراموش نکنید در کجای دین و آئین ما ارزش دادن به زن مسلمان با آزادی بی قید و شرط برای او عنوان گردیده است ؟ شما که دم از تغیر و تحول می زنید آیا ادامه را ه فاطمه و زینب (سلام الله علیهما )  و بهبود  شأن زنان مسلمان با پوشیدن شال ، مانتو و  مچ بند سبز محقق می گردد ؟

5- آقای مهندس موسوی زنان  ما هنوز شأن و شخصیت خود را  از دست نداده و فراموش نکرده اند که زنان بی عفت غربی را که حقوق بشر و فمینیسم مورد ادعای شما در مورد اینان اینگونه اعمال می شود که مورد سوء استفاده ی  جنسی و ابزاری توسط مردان قرار می گیرند را الگوی خود قرار دهند. همان آزادی  و دموکراسی که شما از آن یاد می کنید به  شخص شما چنین اجازه ای نمی دهد که برای  موفقیت خود در عرصه انتخابات الگوی خود را  اوباما قرارداده و با استفاده از حضور همسرتان در این عرصه افتخار کنید که به همسرتان میشل اوبا ما نسبت  می دهند .

6- جناب آقای موسوی  چرا در  جهت طلب آزادی عمومی یک روز پرداخت سهام عدالت در دولت احمدی نژاد را سیاست گداپروری می نامید و روز دیگر از ادامه پرداخت سهام عدالت در دولت خود سخن می گویند؟  آیا یادتان رفته بود کلام دوستانتان را که می فرمودند در این روزگار عدالت را تکه تکه کردند؟ شما که از ابتدای حضورتان در عرصه انتخابات به جای معرفی خود و برنامه هایتان  به انتقاد و تخریب احمدی نژاد پرداختید به همراه دیگرمنتقدان سیاستهای اقتصادی دولت نهم در زیر سوال بردن سیاستهای جاری از هیچ حرفی  غفلت نکرده  تا آنجا که توزیع سهام عدالت را در دولت نهم اقتصاد گدا پروری احمدی نژاد خواندید . یار دیرین امام را چه شده است ؟ که رسیدگی به حال محرومان جامعه را اقتصاد  گدا پروری می خواند در حالی که سیاست امیرالمومنین برای اداره جامعه اینگونه بود .مگر حضرت در مورد نحوه ی تقسیم ثروت در دوران حکومت خود چنین نفرمودند که : ( لم اجعلها   دوره بین الاغنیا  )

جناب آقای مهندس موسوی دیگر نمی پرسم که در این 20 سال کجا بوده اید ؟ نمی گوییم چرا قتل های زنجیره ای را از دور ایستاده اید و تماشا کرده اید و سکوت  اختیار کرده اید ؟ چرا  18 تیر را دیدید ولی حرفی نزدید چرا 8 سال سیاه اصلاحات  را نظاره گر بود دید ولی گمان نکردید که اسلام و انقلاب  در خطر است ؟ اما آقای موسوی ! با توجه به فعالیت سیاسی دوگانه شما که در نهایت به استعفای شما با منطقی کودکانه آن هم دریک شرایط حساس سیاسی برای کشور انجامید آیا باید منتظر بنشینیم که اگر شما رئیس جمهور شوید باز هم به دلیل عدم پذیرش وزرای پیشنهادیتان شروع به نوشتن استعفا نامه خود کنید و قبل از ارائه به مقام معظم رهبری به انتشار عموم در آورید ؟ ایا باز سیاهی و ظلمت عمیقتری از 8 سال اصلاحات را نظاره گرباشیم ؟

وسلام علی من اتبع الهدی

شورای  عالی خواهران مسلماننوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » بی تاب ( دوشنبه 88/2/28 :: ساعت 12:19 عصر )
»» اگه همین فردا بیاد؟؟؟

نمی دانم چه خواهد شد؟!

 نمی خواهم بدانم عاقبت چه خواهد شد !

نمی خواهم بدانم کوزه گر با خاک اندامم چه خواهد ساخت...

 ولی بسیار مشتاقم که با خاک گلویم سوتکی سازد ؛

گلویم سوتکی باشد به دست طفلکی گستاخ و بازیگوش  

دمی یکریز و پی در پی دم گرم و خموشش را د رآن بفشارد

بدین سان بشکند دائم سکوت مرگبارم را

و خواب خفتگان خفته را آشفته تر سازد .....

چه اصلا خواب ما آشفته نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟به هیچ چیز اهمیت نمی دیم آخه چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فکر کن اگه همین سال ....

نه ؛همین ماه  ...

نه   همین جمعه...

اصلأ چرا جمعه اگه همین فردا امام زمان ظهور کنه چی داریم بهش بگیم ؟؟؟؟؟؟؟نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » بی تاب ( چهارشنبه 88/2/16 :: ساعت 12:11 صبح )
»» دلم تنگه

گفتند      خلایق       که    تویی       یوسف  ثانی

چون نیک بدیدم به حقیقت به از آنی

سالهاست که دلتنگ دیدار توام نازنیم اما چه کنم  که ……

میان عاشق ومعشوق هیچ حایل نیست

تو خود حجاب خودی حافظ از میان برخیز

شاید هنوز عاشق نشدم شاید شما عشق مارو قابل نمی دونید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نمی دونم !!!!!!!ولی حسابی دلم براتون تنگ شده ….

به هرحال به ماهم یه سری بزن  نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » بی تاب ( جمعه 88/2/11 :: ساعت 11:8 عصر )
»» سلام

صبح با بی حالی از خواب بیدار شدم

 طبق معمول کبری زنگ زد و کلی غر نثار جون ما کرد

 اصلا کسی منو درک نمی کنه.......

دلم خیلی گرفته......

باید یه فکری کرد به حال این دل پر غم 

 آروم زمزمه کردم

یا مقلب القلوبنوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » بی تاب ( جمعه 88/2/11 :: ساعت 4:19 عصر )
»» لیست کل یادداشت های این وبلاگ

شبی بارانی
ظهور نزدیک است ...
دوست
جدیدترین نتایج توافق تاریخی ژنو رونمایی شد!!!!!
رویکرد فرهنگی دولت روحانی اعتراض علما را در پی داشت
فاطمیه
یا علی ...
پوره .....
مهماندار هوا پیما!!!!
خدا کند که بیایی...
نرمش مقتدرانه
[عناوین آرشیوشده]

>> بازدید امروز: 25
>> بازدید دیروز: 126
>> مجموع بازدیدها: 167092
» درباره من

شب بارانی من
بی تاب
همیشه دنبال یه راه می گردم که به دوست ختم بشه.تا حالا که اشتباه رفتم ... اما امید وارم که هرچه زود تر پیداش کنم ... دردم از یاراست و درمان نیز هم دل فدای او شود و جان نیز هم

» پیوندهای روزانه

معرفت [12]
خط شکن [63]
ایران 313 [105]
کریمان [13]
تمیم [20]
مقام معظم رهبری [63]
صدای شیعه [44]
موعود [71]
پرسه در خیال [139]
نقطه رهایی [94]
ترانک ها را دوست دارم ... [92]
سایت خبری روایت [53]
فدایی سید علی [305]
راه شهیدان 16آذر [131]
تالمات و تاملات یک دانشجو [230]
[آرشیو(25)]

» فهرست موضوعی یادداشت ها
عشق[4] . شیطان پرستی[3] . نامهربونی ها[2] . اسلام[2] . اسلام آورندگان . امام خمینی . امام رضای عزیزم . انتخابات . اهل تسنن . ایران . بهاییت . بوی سیب . بی معرفتی ها . پول بیت المال را چرا صرف ضربه زدن به اسلام میکنید؟ . تروریست . جهاد . چایی . حرفی از دل . خدا -روزمرگی . خستگی ها . داماد . دانشگاه شیراز . دعا . دلتنگی ها . دورویی . سبز اموی ،% عاشورا ، موسوی ، . سفر عشق . سکولار . سوژه اشتباهی . سیاهی کیستی؟ . علی . فرقه ضاله . فرقه ضاله کابالا . قرآن . قوم هبل . کتک . کروبی . ماه رمضان . مخالفت . مناظره . منافقین . مهتاب . مهدی . میرحسین موسوی . میلاد گل بوستان امامت مبارک . نابودی . نسیم بهشتی . نقد سریال شمس العماره . نگاه . ولایت . یلدا . یهود . ..... . آشوب گران . آقای چیز . احمدی نژاد . اسراییل . ظهور . عروس .
» آرشیو مطالب
اردیبهشت 1388
خرداد 1388
تیر 1388
مرداد 1388
شهریور 1388
مهر 1388
آبان 1388
آذر 1388
دی 1388
دی 88
بهمن 88
اسفند 88
اردیبهشت 89
خرداد 89
مهر 89
شهریور 89
مرداد 89
تیر 89
آبان 89
آذر 89
اسفند 89
فروردین 90
اردیبهشت 90
مهر 90
آبان 90
بهمن 90
فروردین 91
اسفند 90
اردیبهشت 91
خرداد 91
مرداد 91
شهریور 91
مهر 91
آبان 91
آذر 91
دی 91
بهمن 91
اسفند 91
فروردین 92
اردیبهشت 92
خرداد 92
تیر 92
مرداد 92
شهریور 92

» لوگوی وبلاگ


» لینک دوستان
در انتظار آفتاب
آسمون آبی چهاربرج
بوستــــــان ادب و عرفــان قـــــــرآن
upturn یعنی تغییر مطلوب
ایران
سلام آقاجان
عمارمیاندواب
کشکول
نقاشی های الیکا یحیایی
سلطان آباد قره باغ
فرهنگی
*(حرفهای نگفته)*
vagte raftan
*...بانو...*
صداقت

» صفحات اختصاصی
صهیونیسم مکنده خون جهان

» لوگوی لینک دوستان» طراح قالب