سفارش تبلیغ
سرور مجازی
سرور مجازی
دانشمند آن است که از فراگیری دانش ملول نگردد . [امام علی علیه السلام]
شب بارانی من
 
 RSS |خانه |ارتباط با من| درباره من|پارسی بلاگ
»» اینم آخرین خبر های دانشجویی

بیانیه تشکلهای جوانان اصولگرای فارس در خصوص مواضع اخیر یکی از نمایندگان مجلس خبرگان

تشکلهای متعدد اصولگرای شیراز در محکومیت مواضع یکی از نمایندگان استان فارس در مجلس خبرگان رهری بیانیه ای صادر کردند.

13:05 - 18مهر88

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی روایت متن این روایت به شرح زیر است:

 

در حالیکه پس از حماسه بزرگ ملت عزیز ایران در 22 خرداد 88 ، انقلاب اسلامی آماج توطئه ها قرار گرفته است و دشمنان قسم خورده دیروز و ماندگان از کاروان انقلاب اسلامی در جبهه ای واحد و در قالب کودتایی نرم ، ارکان جمهوری اسلامی و ولایت فقیه را نشانه رفته اند ، تلاش برای حفظ وحدت حول محور ولایت و دعوت به آرامش ، کمترین انتظاری است که دلسوزان انقلاب اسلامی از روحانیت متعهد داشته و دارند.

با این حال سخنان تفرقه افکنانه و ساختارشکنانه یکی از نمایندگان مردم استان فارس در مجلس خبرگان ، در ایام انتخابات و پس از آن و توهین آشکار ایشان به رأی ملت ، دل دوستداران انقلاب اسلامی را به درد آورد و مردم شریف استان فارس و جوانان دیار احمد بی موسی را شرمسار ملت عزیز ایران گردانید.

ما ، جمعی از جوانان و دانشجویان انقلابی استان فارس ضمن ابراز برائت و بیزاری از سخنان آقای سید علیمحمد دستغیب ، به ایشان که خود روزی مدرس اخلاق بوده اند ، عاقبت منحرفین از مسیر انقلاب اسلامی را یادآور می شویم و ایشان را به بازگشت به خط اصیل انقلاب اسلامی که همانا حرکت بر مدار ولایت فقیه است فرا می خوانیم.

ملت عظیم الشأن ایران بدانند که در صورت اصرار نامبرده بر مواضع ناصواب گذشته، دیگر ایشان به عنوان نماینده خویش در مجلس خبرگان رهبری به رسمیت نخواهیم شناخت.

                                                 

 والعاقبه للمتقین

 

 

 

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شیراز- شاخه جوانان جامعه اسلامی مهندسین فارس – شاخه دانشجوئی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی فارس-سازمان جوانان حزب مؤتلفه اسلامی فارس- بسیج دانشجوئی دانشگاه پیام نور شیراز-بسیج دانشجوئی مسجد جامع سعدی- بسیج دانشجوئی دانشگاه علوم پزشکی شیراز-انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شیراز-جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه شیراز- واحد دانشجوئی جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی استان فارس-مجمع فرهنگی میعاد با شهیدان شیراز-تشکل وصال دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز-بسیج دانشجوئی دانشکده فنی شهید باهنر-بسیج دانشجوئی دانشگاه صنعتی شیراز-ستاد یادواره شهدای دانشجوئی دانشگاه علوم پزشکی شیراز-مجمع دختران مسلمان دانشگاه شیرازنوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » بی تاب ( یکشنبه 88/7/19 :: ساعت 3:0 عصر )
»» گفتگوی خواندنی با تنها یهودی افغانستان

تنها یهودی ساکن در افغانستان حاضر نیست این کشور را ترک کند و با وجود مشکلات فراوان در این کشور ترجیح می دهد در آستانه ورود به دهه ششم زندگی خود مهاجرت نکند.

به گزارش عصر ایران به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، زبولون سیمنتوف در شهر هرات متولد شد و هم اکنون تنها بازمانده یهودیانی است که تا قرن 19 میلادی، شمار آنها در افغانستان بیش از 40 هزار نفر بود.

بنا به گزارش آسوشیتد پرس، اکثر یهودیان ساکن افغانستان اصالتا ایرانی بوده اند و در سال 1948 که اسراییل توسط سازمان ملل متحد به رسمیت شناخته شد، تعداد زیادی از آنها دست به مهاجرت زدند اما سیمنتوف از هرات خارج نشد و همچنان دراین شهر سکنی گزیده است.

بنا به گفته سیمنتوف، هفت یا هشت خانواده بازمانده از جمعیت 40 هزار نفری یهودیان نیز در سال 1979 به محض ورود ارتش شوروی سابق به افغانستان بار سفر بستند و به مقصد نامعلومی گریختند اما او حتی با وجود حکومت طالبان هم حاضر به ترک دیارش نشده است و از طریق کمک های انسان دوستانه یهودیان خارج و همسایگان مسلمان، هزینه های زندگی اش را تامین می کند.

این یهودی افغانی که همسر و فرزندش نیز به اسراییل مهاجرت کرده اند در مورد چگونگی جان سالم به در بردنش در زمان حکومت طالبان گفت: بنا به دلایل امنیتی، فقط در خانه لباس مختص یهودیان را به تن می کردم و هیچکس نمی دانست باور دینی من چیست.

سیمنتوف در مورد احساس تنهایی خود به خبرنگار آسوشیتدپرس گفت: تا سال 2005 میلادی دو همخانه داشتم که یک روز بر سر تورات مفقوده دعوایشان شد و طالبان یکی از آنها را که از خانه متواری شده بود، اعدام کرد و دیگری هم از شدت ترس قصد داشت افغانستان را به مقصد اسراییل ترک کند اما مرگ به او امان نداد و در سن 80 سالگی جان سپرد.

وی افزود: هم اکنون افغانستان فقط یک کنیسه دارد و تنها عبادت کننده آن هم خودم هستم و افتخار می کنم که بعد از سالیان سال و با وجود تمام ناملایمات زندگی، کشورم را به مقصد اسراییل ترک نکرده ام.


نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » بی تاب ( دوشنبه 88/7/13 :: ساعت 2:6 عصر )
»» سلام بعد از کلی نبودن

خوب اول از همه نماز روزه هاتون قبول عید تون مبارک که دیر هم شده میدونم و شرمنده اما دلیل دارم شدید
خوب تو این گیر و دار انقلاب شبز ! نه ببخشید سبز آقایان (جدا اینا خیلی بیکار هستن ها هنوزم هر از گاهی تزی از خودشون در میکنن که نشون دهده ی الافی بیش از حده )من گرفتار یه انقلاب مخملی دیگه هم شدم که این از اون یکی هم بد تر بود نرم نرم!! مخملی مخملی حسابی در گیر بودم و هر روز ....
از انواع انقلاب های مخملی که این روزا مد شده و هر کس هر کاری میخواد بکنه بگذریم فقط بگم که منم به خاطر یه بنده خدایی چند بار شروع به انقلاب مخملی کردم که  همون بدو تولد انقلابم متوجه شدم سوژه مورد نظر اشتباهی بوده و دست از این انقلاب که آخر عاقبتی نداره برداشتم
اما یه معضل دیگه هم همین چند روز به معضلاتم اضافه شد و اونم مریض شدن داداشم بود که دست و پا ی منو در هم پیچید ...
واما بعد ...                                                                                                                                                      
این روزها حسابی درگیر کارهای جدید الورود ها هستم همون سال صفری های خودمون حسابی در گیرم و کلی سرم شلوغه اما به همه ی اونایی که منتظرن قول میدم که زود به عرصه سیاست برگردم


خلاصه یا علی التماس دعا
نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » بی تاب ( پنج شنبه 88/7/2 :: ساعت 5:47 عصر )
»» لیست کل یادداشت های این وبلاگ

شبی بارانی
ظهور نزدیک است ...
دوست
جدیدترین نتایج توافق تاری