سفارش تبلیغ
صبا ویژن
بهترین همدم، دانش است . [امام علی علیه السلام]
شب بارانی من
 
 RSS |خانه |ارتباط با من| درباره من|پارسی بلاگ
»» روز خروش

این روزها

انگار قلبم خالی از هیچ است

این روزها

درد من از خود خواهی خویش است

این روزها
در این غروب واپسین عشق

انگار تاریکم انگار من هیچم

این روزها

در این جهنم دره ی دنیا

در این سکوت ترس بی همتا

در این فرار عشق از عرفان

در بی قراری های بی سامان

در روزهای سرد بی پایان

در روزهای آتش خاموش

در روزهای مرگ و صد ها جوش

این روز ها

روز سکوت محض انسان نیست

روز خروش و مشت و فریاد استنوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » بی تاب ( سه شنبه 89/6/30 :: ساعت 3:9 عصر )
»» حمایت هالیوودیها از ساخت مسجد در مکان وقوع انفجار 11سپتامبر

عده‌ای از هنرمندان آمریکایی از جمله «کرک داگلاس» و «جان کیوزاک» از پیشنهاد «مایکل مور» در زمینه ساخت مسجد در منطقه صفر (مکان وقوع انفجار 11 سپتامبر) حمایت کردند.
به گزارش فارس به نقل از سایت خبری هالیوود نیوز، «جان کیوزاک»، بازیگر هالیوودی ضمن سرزنش برخی از مسئولان شبکه‌ خبری آمریکا و جمهوری‎خواهان آمریکا به خاطر جهت‌گیری‌های سیاسی‌شان گفت: این شبکه باید نابود شود، همه اعضای حزب «جمهوری‏خواه» باید کشته شوند.
این بازیگر هالیوودی در ادامه ضمن محکوم کردن اقدام اهانت‌آمیز علیه کتاب آسمانی قرآن، افزود: من به شدت از ساخت مسجد در منطقه صفر (محل وقوع حادثه 11 سپتامبر) دفاع می‌کنم.
به گزارش هالیوود نیوز، «کیوزاک» تنها ستاره حامی ساخت مسجد در منطقه صفر نیست بلکه «جان لجند»، خواننده و «کرک داگلاس»، بازیگر برنده اسکار نیز از طرفداران سرسخت این طرح هستند.
به گزارش فارس، پیشنهاد ساخت مسجد دقیقا در مکان وقوع حادثه 11 سپتامبر در ابتدا چند روز پیش توسط «مایکل مور» صورت گرفت.
این مستند ساز آمریکایی ضمن اعتراض به عمل شنیع اهانت به قرآن در محل انفجار برج‌های دوقلو، گفت: مسلمانان خود قربانیان اصلی این حادثه تروریستی هستند که نه تنها در این حادثه تعداد زیادی کشته دادند بلکه در این میان از دینشان نیز سوءاستفاده شد

نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » بی تاب ( جمعه 89/6/26 :: ساعت 8:16 عصر )
»» پیام رهبر معظم انقلاب در واکنش به هتک حرمت قرآن کریم

 بسم الله الرحمن الرحیم
قال الله العزیز الحکیم: انا نحن نزلنا الذکر و انا له لحافظون
ملت عزیز ایران ـ امت بزرگ اسلام!
اهانت جنون آمیز و نفرت انگیز و مُشمئز کننده به قرآن مجید در کشور آمریکا که در سایه ی امنیت پلیسی آن کشور اتفاق افتاد حادثه ی تلخ و بزرگی است که نمیتوان آن را تنها در حدّ یک حرکت ابلهانه از سوی چند عنصر بی ارزش و مزدور به حساب آورد. این یک اقدام محاسبه شده از سوی مراکزی است که از سال ها پیش به این طرف، سیاست اسلام هراسی و اسلام ستیزی را در دستور کار خود قرار داده و با صدها شیوه و هزاران ابزار تبلیغاتی و عملیاتی، به مبارزه با اسلام و قرآن پرداخته اند. این حلقه ی دیگری از زنجیره ی ننگینی است که با خیانت سلمان رشدی مرتد آغاز شد و با حرکت کاریکاتوریست خبیث دانمارکی و دهها فیلم ضد اسلام ساخته شده در هالیوود ادامه یافت و اکنون به این نمایش نفرت انگیز رسیده است. پشت صحنه ی این حرکات شرارتبار چیست و کیست؟
مطالعه ی این روند شرارت که در این سالها با عملیات جنایتبار در افغانستان و عراق و فلسطین و لبنان و پاکستان همراه بود، تردیدی باقی نمیگذارد که طرّاحی و اتاق فرمان آن در دستان سران نظام سلطه و اتاق فکرهای صهیونیستی است که از بیشترین نفوذ بر دولت آمریکا و سازمانهای امنیتی و نظامی آن و نیز بر دولت انگلیس و برخی دولتهای اروپائی برخوردارند. اینها همان کسانی اند که پژوهشهای حقیقت یاب مستقل روز به روز بیشتر انگشت اتهام در ماجرای حمله به برجها در 11 سپتامبر را به سوی آنان متوجه میکنند. آن ماجرا بهانه ی حمله به افغانستان و عراق را به رئیس جمهور جنایتکار وقت آمریکا داد و او اِعلان جنگ صلیبی کرد و همان شخص بنابر گزارشها، دیروز اعلام کرده است که این جنگ صلیبی با ورود کلیسا به صحنه، کامل شد.
هدف از اقدام نفرت انگیز اخیر آن است که از سوئی مقابله با اسلام و مسلمانان در جامعه ی مسیحی به سطوح همگانی مردم کشیده شود و با دخالت کلیسا و کشیش، رنگ مذهبی گرفته و پشتوانه ئی از تعصبات و تعلقات دینی بیابد، و از سوی دیگر ملتهای مسلمان را که از این جسارت بزرگ به خشم آمده و جریحه دار میشوند از مسائل و تحولات دنیای اسلام و خاورمیانه غافل سازد.
این اقدام کینه توزانه، نه آغاز یک جریان، بلکه یک مرحله از روند طولانی مدتِ اسلام ستیزی به سرکردگی صهیونیسم و رژیم آمریکا است. اینک همه ی سران استکبار و ائمة الکفر در برابر اسلام قرار گرفته اند. اسلام، دین آزادی و معنویت انسان، و قرآن کتاب رحمت و حِکمت و عدالت است؛ وظیفه ی همه ی آزادیخواهان جهان و همه ی ادیان ابراهیمی است که در کنار مسلمانان با سیاست پلید اسلام ستیزی با این شیوه های نفرتبار مقابله کنند. سران رژیم آمریکا نمیتوانند با سخنان فریبنده و میان تهی، خود را از اتهام هم