سفارش تبلیغ
طراحی فروشگاه اینترنتی
طراحی فروشگاه اینترنتی
بارالها ! دل های خاشعان شیفته توست، و راه های راغبانْ به سوی تو، هموار . [امام سجّاد علیه السلام ـ در زیارت امین اللّه ـ]
شب بارانی من
 
 RSS |خانه |ارتباط با من| درباره من|پارسی بلاگ
»» باید صبور بود

این روز ها دلم خیلی میگیره ....

پسرم امروز یک ماهه شده و من خدا رو برا این بهترین و بزرگترین و شیرین ترین نعمتش شکر میکنم

اما این یک ماه خیلی اذیت شدم دلم خیلی گرفت و خیلی شکست....

دلم کباب شد روزی که از دست کوچولوی پسرم خون گرفتن اونم از روی دستش....

دوست داشتم بمیرم و این روز ها رو نبینم

بماند که چه حاشیه هایی داشت این قضیه ...

بعد هم ماجرای رگ قلبش و این چند روز پیش هم که  دکتر سر یه قضیه هیچ و پوچ کلی ترسوندمون

ولی مادر شدن در عین شیرینی خیلی هم سخته دوست دارم برم و دست و پای مامانم رو ببوسم

تازه میفهمم که چه کشیده تا ما بزرگ شدیم....

علی داره از خواب بیدار میشه باید برم

اما حرف گفتنی زیاد دارم ....

تا بعد ....نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » بی تاب ( دوشنبه 92/3/13 :: ساعت 11:42 عصر )
»» نقش جلیلی در دستگیری\عبدالمالک ریگی\

جلیلی با مسئولیت خود تصمیم گرفت جنگنده ها به هر قیمتی شده هواپیمای ریگی را فرود بیاورند. سرلشکر فیروز آبادی تصمیم جلیلی را به نیروی هوایی ابلاغ کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، خبر دستگیری عبدالمالک ریگی تروریست مشهور وابسته به سیا که منتشر شد موجی از شادی میان مردم شکل گرفت و همه از اقدام وزارت اطلاعات تشکر کردند. اما بعدها مصلحی در همایش هادیان سیاسی نیروهای مسلح گفت متاسفانه تنها به موضوع دستگیر ریگی پرداخته شده و کمتر به موفقیت بزرگ نظامی این عملیات توجه شده است.
 
مصلحی بخشی از این عملیات را اینگونه  توضیح داد:
 
از آنجایی که ما برای هماهنگی‌های این عملیات نمی‌توانستیم از تلفن استفاده کنیم مجبور شدیم تا از طریق پیغام رسانه با سرلشکر فیروز آبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و آقای جلیلی دبیر شورای عالی امنیت ملی ارتباط برقرار کنیم که این امر نیم ساعت به طول انجامید.
 
مصلحی گفت: «در این نیم ساعت خلبانان شجاع نیروی هوایی به پرواز درآمدند و نشاندن هواپیما حامل ریگی توسط آنها دارای یک پیغام بزرگ برای دشمن بود که هر چند ما کمتر در داخل به این موضوع پرداختیم اما آنها مقاله‌های فراوانی در این باره نوشتند. جلیلی با مسئولیت خود تصمیم گرفت جنگنده ها به هر قیمتی شده هواپیمای ریگی را فرود بیاورند. سرلشکر فیروز آبادی تصمیم جلیلی را به نیروی هوایی ابلاغ کرد. »


نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » بی تاب ( دوشنبه 92/3/13 :: ساعت 12:11 عصر )
»» حاشیه نویسی خبرنگار کریستین ساینس مانیتور از مصاحبه با دکتر جلیل

جلیلی در مصاحبه با کریستین ساینس مانیتور گفت که “با وجود تحریم های فلج کننده و تلاش غرب با برای منزوی کردن ایران، ایران پیروز این مبارزه استراتژیک با آمریکاست.” جلیلی افزود که او مردی است که مشعل انقلاب را به سوی آینده حمل خواهد کرد.

چند روز پیش روزنامه آمریکایی کریستین ساینس مانیتور مصاحبه ای اختصاصی با دکتر سعید جلیلی انجام داده است که حاوی نکات بسیار مهم و جالبی است. از جمله این موارد حاشیه نویسی و توضیحات خبرنگار این روزنامه غربی درباره شخصیت سعید جلیلی است.
 
خلاصه این مصاحبه خدمت خوانندگان تقدیم می گردد:
 
مذاکره کننده ارشد هسته ای ایران، سعید جلیلی برای انتخابات 14 ژوئن ایران ثبت نام کرده است. مردی که همیشه انقلابی بوده است و به شدت به رهبر ایران آیت الله خامنه ای وفادار است.
 
سعید جلیلی با موهای سفید و عینک بدون قاب و پیراهن یقه آخوندی و ریش جوگندمی شناخته شده ترین چهره در غرب است و در عین حال شخصیتی مبهم برای کسانی است که در سالهای اخیر در مقابل او دور میز مذاکره درباره موضوع هسته ای می نشینند.
 
او کفش چرمی سیاه می پوشد که به واکس احتیاج ندارد، که بیشتر از این نمیتوانست با رییس جمهور جنجالی و تفرقه انگیز، محمود احمدی نژاد تفاوت داشته باشد!
 
اقای جلیلی با لبخند، خنده و جذبه رفتار می کند، ولی با وجود رفتار آرام و با متانت، از پیام مقاومت ایران در دفاع از حق استفاده از انرژی هسته ای کوتاه نمی آید.
 
جلیلی در مصاحبه با کریستین ساینس مانیتور گفت که “با وجود تحریم های فلج کننده و تلاش غرب با برای منزوی کردن ایران، ایران پیروز این مبارزه استراتژیک با آمریکاست.” جلیلی افزود که او مردی است که مشعل انقلاب را به سوی آینده حمل خواهد کرد.
 
جلیلی در این مصاحبه گفت : “هرکس که نامزد ریاست جمهوری میشود باید تصور کند که بهترین شخص برای انجام این مسئولیت است”. طرفداران این مرد 47 ساله که خیلی سریع مسیر دیپلماتیک را پیموده، امیدوارند که وفاداری شدید وی به آیت الله خامنه ای، این ناقصه وی درمورد عدم وجود محبوبیت جمعی، را جبران کند.
 
وقتی که در مورد فضای سمی سیاست در ایران و جنگ بین ستادهای انتخاباتی که در حال حاضر در جریان است، از او سوال شد جلیلی با اعتقادی راسخ و خنده ای معنادار پاسخ داد:
 
” قبل از اینکه وارد این بازی شوم، میدانستم وارد چه چیزی خواهم شد!”
 
امروز شانس جلیلی افزایش یافته است، چراکه تلویزیون دولتی ایران اعلام کرد که از بین حدود 700 نفر که برای ریاست جمهوری ثبت نام کرده بودند، فقط 8 نفر توسط شورای نگهبان تایید شده اند. چند نام بزرگ از گروه اصولگرایان در این رقابت باقی مانده، در حالیکه چندین نام بزرگ ، مانند رییس جمهور دو دوره ایران، اکبر هاشمی رفسنجانی و همچنین گزینه احمدی نژاد، اسفندیار رحیم مشایی نیز رد صلاحیت شده اند.
 
جلیلی تکذیب کرد که وی گزینه (آیت الله) خامنه ای برای ریاست جمهوری است و “در سیاست پر افت و خیز ایران، این هیچ گاه تصدیق شده نیست، چراکه جایگاه والای رهبری بالاتر از این سیاستهای خرد است.”
 
جلیلی به مانیتور گفت که او “برای تداوم بخشیدن به آرمانهای انقلابی که هنوز در جهان نمونه است، وظیفه ای بر شانه خود احساس کرده است و به میدان آمده است”، گرچه بسیاری از ایرانیان نگاه دیگری دارند.
 
وفاداران انقلاب:
 
جلیلی آب شدن یخ روابط ایران و آمریکا را ، با توجه به تجربه انقلاب در سال 1979 و جنگ ایران و عراق بین سالهای 1980 تا 1988و نیز تلاش های اخیر غرب برای جلوگیری از برنامه هسته ای ایران، دشوار خواند.
 
جلیلی به روزنامه مانیتور گفت: “همه چیز وابسته به رفتاری است که آمریکا از خود نشان می دهد. آنها خودشان میدانندکه در سیاست هایی دچار اشتباه شده اند، به همین دلیل است که نامزدهای انتخاباتی آمریکا در هر دوره، شعار تغییر سر میدهند. ولی باید صبر کرد و دید که آیا واقعا تغییری رخ میدهد یا نه”.
 
جلیلی هرگز از راهبرد انتقادی (آیت الله) خامنه ای درباره سیاستهای آمریکا در قبال ایران و کشورهای اسلامی منحرف نشده است.
 
وی در کنفرانس مطبوعاتی اخیر خود گفت: “این واقعیت که ملت ایران از حقوق هسته ای خود دفاع می کند، آمریکا را ناامید کرده است. امروزه شاهد پیشرفتهای چشم نواز ایران در سایه ایستادگی و مقاومتش (در مقابل فشارها) هستیم.”
 
او بدون اشاره به خشم عمومی از دولت ایران به دلیل حمایتش از رژیم بشاراسد، درباره سقوط دیکتاتورهای حامی غرب مانند حسنی مبارک رهبر سابق مصر، گفت: ” آمریکا باید به جهان اعلام کند که چه میخواهد بکند؛