سفارش تبلیغ
صبا ویژن
دوستی افسرده دل، کمتر می پاید . [امام علی علیه السلام]
شب بارانی من
 
 RSS |خانه |ارتباط با من| درباره من|پارسی بلاگ
»» تبلیغ کابالا از تلوزیون ایران!!!!!!!

هرچی ما داد بزنیم مواظب این انواع و اقسام فرقه ها باشید مگه گوش شنوایی هم هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آهای ایها المسئولین به داد این تلوزیون برسید تا علنا اسلام رو رد نکرده
جمعه گذشته شبکه تهران سیمای جمهوری اسلامی، یکی از انیمیش های مشهور روز را که مبانی کابالا را به سنین خرد سال آموزش می دهد در باکس ویژه کودکان به روی آنتن فرستاد.

به گزارش رجانیوز، هرچند مراکز مطالعاتی و کانون های هوشمند فرهنگی از مدت ها پیش انیمیش جنجالی "9" را که یکی از آشکارترین تولیدات ویژه کودکان در زمینه آموزش مبانی عرفان‌های کاذب مدرن به‌ویژه نئوکابالیسم معرفی کرده بودند ولی این انیمیش جمعه گذشته در باکس ویژه تماشاخانه که برای مخاطب کودک و نوجوان تعریف شده است، پخش شد.

انیمیشن "9" داستان مرد دانشمندی است که به عنوان آخرین فرد باقیمانده از نوع انسان پس از جنگی ویرانگر موفق می شود با به‌کارگیری شیوه های کیمیاگری کابالیستی، روح خود را در کالبد 9 عروسک پارچه ای بی جان وارد کند و به این شکل به حیات استمرار بخشد.

در عرفان کابالا هستی به 10 مرتبه تقسیم می شود که روح اصلی و بالای آن در 9 مرتبه پایین‌تر تجلی می یابد. 9 مرتبه تجلی روح هستی در عرفان کابالا در همه منابع این فرقه با 9 عضو بدن انسان متناظر معرفی می شوند.

این درست همان چیزی است که درانیمیشن 9 نیز دیده می شود. عروسک 3 و 4 با دستکش ساخته شده اند که نمادی از دو دست چپ و راست هستند. در عرفان کابالا نیز عنصر 3 و 4 درخت حیات، دست چپ و دست راست نامیده می شوند. عروسک 7 و 8 که نیرومند و جنگ‌جویان گروه هستند نیز درست همانند عنصر 7 و 8 درخت حیات در کابالا جایگاه پای چپ و پای راست را دارند.

عدد 9 نیز که به طرز جالبی لباسی از یک زیپ شلوار دارد، درست معادل عنصر 9 درخت کابالا که نماد غریزه جنسی است به این بخش از بدن اشاره می کند. در یکی از سکانس ها وقتی عدد 2 زیپ 9 را باز می کند، 9 سراسیمه و خجالت زده آن را بالا می کشد. حلول روح دانشمند در نه مرتبه و تجلی همان چیزی است که در فرقه کابالا حلول روح اولیه هستی در نه عنصر درخت حیات توصیف می شود.

در این انیمیشن، قهرمانان داستان پاسخ پرسش ها و مشکلات خود را در کتاب دست نوشته های پاراسلسوس می یابند. پاراسلسوس که کتاب وی به وضوح در این انیمیشن به تصویر کشیده می شود، یک کیمیاگر، پزشک و کابالیست مشهور صده های میانه است.

پخش این انیمیشن و نمونه های مشابه که شرایط مأنوس شدن کودکان را با مبانی عرفان جنسی و فرقه کابالا را فراهم می آورد، در یکی از باکس های ویژه کودک و خانواده بسیار قابل توجه است و نمی توان به سادگی از کنار آن گذشت.

 

نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » بی تاب ( دوشنبه 89/3/31 :: ساعت 8:0 عصر )
»» برگشتم

سلام

 مژده مژده

امتحانام تمام شد

وای که چه بد بختی شده این درس خوندن این شکلی شده بودم

 اصلا نتونستم بیام بگم آهای شمایی که روزه اول ماه رجب رو گرفتی تویی که شب آرزوها کلی آرزو داشتی منو هم دعا کن

 

در این جولانگه فریاد
سلام ای ابتدای هرچه بادا باد
میدانم که میدانی هوای چشم من ابریست
با این حال اگر از حال من پرسی
ملالی نیست جز دوری
بیا برخیز دنیامان پر از درد است
دائم چشم طفلان یتیم کوچه ها با دست های توست
دائم اشکهای پیر زن ها
و گلوی پر ز بغض پیر مردان خمید و جوانان سراسیمه
به راه توست ...
کجایی ای تمام آرزو هایم....
بیا برخیز پر دردیم و پر سودا .....

در این غربت غریبه تر ز فردا های دور این زمستانم

بیا دل تنگ و بی جانم 
بیا
ای کاش دردم را دوایی بود
بیا درمان درد های تمام مردم دنیا
از این تنهایی تنها رهایم کن
در این تاریکی و ظلمت بیا ای شب چراغ روشنایی ها

یادمون باشه برای اومدن اونی که باید نمی رفت ولی رفت چون نخواستیم که باشه دعا کنیم تا بیاد و .....نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » بی تاب ( دوشنبه 89/3/31 :: ساعت 5:33 عصر )
»» دستگیری مدعیان ارتباط با امام زمان در قزوین

به گزارش مهر، فرمانده انتظامی استان قزوین از دستگیری یک زن و یک مرد که با ادعای ارتباط با امام زمان و ائمه از مردم اخاذی می کردند، خبر داد.
جعفری نسب از دستگیری دو تن از مدعیان دروغین ارتباط با امام زمان هم خبر داد و گفت: متاسفانه بدلیل فقر فرهنگی و جهل برخی از افراد، شاهد ظهور افراد کلاهبرداری در جامعه هستیم که از احساسات و ناآگاهی افرادی که دچار مشکل شده اند سوء استفاده می کنند.
وی افزود: این زن و مرد که میانسال هستند در منزل خود با دریافت هزینه های زیاد ادعا می کردند با ارتباطی که با ائمه دارند می توانند مشکل افراد را حل کنند که با شکایت برخی مال باختگان این مدعیان دستگیر و تحویل مقامات قضایی شدند.
به گفته جعفری نسب 23 نفر از شهروندان، از این مدعیان دروغین ارتباط با امام زمان و ائمه شاکی هستند که هرکدام بطور میانگین بین 200 تا 300 هزار تومان برای گرفتن دعا و حل مشکل خود وجه نقد پرداخت کرده اند.
سرهنگ رضا محتشمی فرمانده پلیس امنیت عمومی استان هم در خصوص دستگیری مدعیان ارتباط با ائمه و داشتن کرامات گفت: این دو نفر که هیچ نسبتی با هم ندارند بطور جداگانه با ادعای داشتن کرامت در منزل خود با دعانویسی از افراد ساده لوح که بیشتر آنها زن هستند کلاهبرداری می کردند که در بازجویی به جرم خود اعتراف کرده و گفته اند: مراجعه کنندگان که از مشکلات خود عاجز بودند با ادعای آنها قانع می شدند که می توانند با اتصال به ائمه مشکلات خود را حل کنند واز پرداخت هزینه های صدها هزار تومانی هم ابایی نداشتند.
وی ضمن هشدار به شهروندان برای حفظ هوشیاری و عدم مراجعه به این گونه افراد شیاد یادآور شد: متاسفانه در شهر قزوین تعدادی از این گونه افراد مدتهاست مبادرت به دعانویسی و ادعای حل مشکل می کنند که با شناسایی این افراد از فعالیت آنها جلوگیری خواهد شد.
محتشمی از شهروندان خواست از مراجعه به این گونه افراد که درصدد منافع اقتصادی و سودجویی خود هستند خودداری کنند و در صورت مشاهده موارد مراتب را به ماموران پلیس اطلاع دهند.


نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » بی تاب ( سه شنبه 89/3/25 :: ساعت 1:0 صبح )
»» ماجراهای جالب مورینیو و تسبیح فاطیما

به گزارش فارس و به نقل از مارکای اسپانیا، سرمربی پرتغالی تیم فوتبال رئال مادرید اسپانیا انسانی بسیار مذهبی و متعهد به اصول اخلاقی است.
خوزه مورینیو در زندگی ورزشی موفق خود همواره ثابت کرده که مرد عمل است و بیهوده به هواداران وعده نمی‌دهد.
مردم پرتغال بخصوص ساکنین مناطق پورتو و لیسبون فوق‌العاده مذهبی بوده و البته گذر تاریخ رگه‌هایی از خرافات را در زندگی آنها تزریق کرده است.
مورینیو در یکی از اظهارات خود در باره مذهب می‌گوید: همیشه دعا می‌خوانم و به کاتولیک بودن خود افتخار می‌کنم. اطمینان دارم که خداوند در هر لحظه مراقب من است و اگر او نبود در پرتغال، اسپانیا، انگلیس و ایتالیا موفق نمی‌شدم.
یکی از مهم‌ترین حوادث تاثیرگذار در زندگی مورینیو ازدواج او با ماتیلد بوده است. همسر او با نوعی بسیار مذهبی و معتقد به مکتب نیمه‌مسیحی، نیمه اسلامی فاطیما است.
مورینیو پس از آشنایی با ماتیلد به شدت شیفته مکتب فاطیما شد و پس از آن هر دو یا سه ماه یک بار برای زیارت به معبد یا مسجد فاطیما به قلب پرتغال می‌رود.
فاطیما به گفته مردم پرتغال قدیسه‌ای است که روزی برای غذا دادن به سه کودک گرسنه اما پاک و معصوم روی تپه‌ای دوردست در حاشیه منطقه پورتو نازل می‌شود و به آنها از مظلومیت خود می‌گوید و طعام آسمانی را برایشان به ارمغان می‌آورد.
پس از آن تا مدت‌ها مشخص نبود که فاطیما کیست اما آشنایی مردم پرتغال با مسلمانان ساکن اسپانیا باعث شد پیوندی عمیق بین ماجرای مبهم فاطیما و حضرت فاطمه (س) در دین اسلام برقرار شود چرا که بسیاری از نکات تذکر داده شده توسط فاطیما با زندگی حضرت فاطمه (س) در دین اسلام مطابقت می‌کند.
معبد فاطیما در پورتو هر روز تعداد زیادی از معتقدان به وی را گرد خود جمع می‌کند و خوزه مورینیو مثل بسیاری از مردم پرتغال با تسبیحی که در انتهای آن به صلیبی متصل شده است، برای زیارت به آنجا می‌رود. این تسبیح را همسر مورینیو برای او خریده و در تمام مسابقات آن را به دور گردن خود انداخته و یا از آن در جیب شلوار خود محافظت می‌کند.
مورینیو معتقد است وجود این تسبیح به خاطر ذکری که در معبد برایش گفته شده، باعث موفقیتش در زندگی حرفه‌ای‌ می‌شود.
مورینیو مشهور به آقای خاص در سال 2005 به بیت‌المقدس رفت و از مقامات دو منطقه فلسطین و فلسطین اشغالی تحت سیطره صهیونیست‌ها خواست به خاطر فوتبال، کودکان و هر آنچه برایشان مقدس است دست از جنگ و ستیز بردارند و با هم صلح کنند.
وی بعدها در مورد آن سفرش گفت: با اینکه کاتولیک بودم و البته به خاطر فاطیما علاقه زیادی به اسلام داشتم حاضر شدم در لباس یهودیان و در کنار دیوار ندبه دعا بخوانم تا شاید آنها نیز به من اعتماد کنند چرا که وظیفه داشتم گامی در جهت صلح و آرامش در آن منطقه بردارم.
مورینیو بارها در موقعیت‌های مختلف و به بهانه تعطیلات و یا مرخصی‌های یک یا دو روزه به مناطق رجینا و رم در ایتالیا رفته و از مقر واتیکان و همچنین مناطق مذهبی منطقه رجینا در ایتالیا دیدن کرده است. او تقریبا به هر شهری که وارد می‌شود نخست آدرس کلیساها و مکان‌های مذهبی را جویا می‌شود و قطعا به آنها سرمی‌زند.
خوزه مورینیو روز گذشته مراسم معارفه در برنابئو را تجربه کرد و این در حالی بود که همچنان تسبیح فاطیما را در دست داشت و حتی در لحظه امضای نهایی قرارداد خود از پرس خواست صبر کند تا بار دیگر تسبیح خود را در دست بگیرد و پس از چند ثانیه مقابل دوربین عکاسان قرارداد خود را امضا کرد.
مورینیو اصرار عجیبی دارد که پسرش که همنام خود او است (خوزه) در یک دانشگاه کاتولیک در لیسبون پرتغال تحصیل کند و در آینده یکی از خادمان معبد فاطیما باشد. او نام پسرش را نیز علیرغم آنچه که خبرنگاران تصور می‌کنند نه به خاطر هم‌نامی با خودش بلکه به خاطر نام مقدس یوسف که در زبان لاتین به ژوزف و در پرتغالی ژوزه یا خوزه تبدیل شده انتخاب کرده است.


نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » بی تاب ( جمعه 89/3/21 :: ساعت 1:0 صبح )
»» روش جدید بهاییان برای انحراف جوانان

روزنامه سیاست روز نوشت :‌
در ادامه فعالیت مبلغان فرقه ضاله بهائیت برای به انحراف کشاندن جوانان مسلمان در سطح کشور، اخیراً برخی از مبلغان این فرقه ضاله ضمن مراجعه به منازل برخی از شهروندان، بسته‌های حاوی کتاب و بروشورهای تبلیغاتی مربوط به این فرقه ضاله را به صورت رایگان به آن‌ها ارائه می‌کنند.
این گروه همچنین با دادن وعده‌هایی مادی مانند اهدای خودرو و منزل مسکونی از ساکنان منازل به ویژه جوانان برای گرویدن به این فرقه دعوت می‌کنند. همچنین اخیراً فرقه ضاله بهائیت افزایش فعالیت‌های تبلیغی را در بعضی از استان‌های کشور از جمله استان‌های شمالی در دستور کار خود قرار داده به طوری که از مبلغان این فرقه انحرافی خواسته شده تا ضمن عزیمت به استان‌های مذکور و برگزاری جلسات به تبلیغ و ترویج اعتقادات این فرقه در بین جوانان مسلمان اقدام کنند.


نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » بی تاب ( جمعه 89/3/14 :: ساعت 7:3 عصر )
»» جنایت تا کجا ؟؟؟!!!!

صهیونیستها باید به انتظار تبعات سنگین وبازتاب های زیان آور حمله به ناوگان شکستن محاصره غزه باشند.

به گزارش شبکه ندای قدس، عاموس هارئیل در شماره امروز سه شنبه روزنامه عبری زبان هاارتص با انتقاد شدید از اقدام وحشیانه ارتش رژیمش در به خاک وخون کشیدن مسافرین ناوگان آزادی اعتراف کرد: حتی اگر اسرائیل همچنان به تلفیق تصاویر وبزرگ نمایی دفاع مسافرین با استفاده از چاقو علیه نظامیان اسرائیلی ادامه دهد، باز هم این مسئله تاثیری در مواضع جهانی نسبت به این اقدام نخواهد داشت.

به گفته این نویسنده صهیونیست، ضعف موضع رسمی تل آویو وسردرگمی در اعلام موضعی شفاف در قبال این اقدام ساعت ها بعد از وقوع این حمله هرگز در سطح جهان فراموش نخواهد شد وبه طور حتم تاثیرات منفی خود را در روابط بین المللی اسرائیل قرار خواهد داد.

به گفته هارئیل، این تاثیر گذاری حداقل در 30 کشور جهان که مسافرین در این ناوگان داشتند از هم اکنون قابل مشاهده است .نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » بی تاب ( سه شنبه 89/3/11 :: ساعت 2:25 عصر )
»» پادشاه سابق موسیقی راک از تشرفش به اسلام می گوید

کت استیونس" به عنوان یکی از خوانندگان مطرح پاپ و راک اند رول دهه 70 در چهان شناخته می شد ؛تا اینکه وی در سال 1997 به اسلام گروید و نام خود را به یوسف اسلام تغییر داد و حالا یکی از چهره هایی است که برای دین مبین اسلام تبلیغ می کند.

به گزارش جهان،وی پس از روی آوردن به اسلام ،از موسیقی غربی کناره گرفت و به سرودن شعر پرداخت،اشعاری که از کلمه های عربی نیز در آن استفاده می کرد.اما در مورد یوسف اسلام،اخبار و روایات گوناگونی خصوصا در مورد نحوه تحولش و گرایشش به اسلام منتشر شده،اما شاید این روایت از زبان خودش جذابتر و دارای حال و هوای دیگری باشد:

یوسف اسلام می گوید:یک زندگی شاد در اوج به من چشمک می زد.به الکل وابسته شده بودم و کنترل همه چیز را از دست داده بودم.شب بیداری ،مشروب خواری و سیگار همه زندگی من بودو در کمتر از یکسال ،خودم را در بیمارستان یافتم!دنیای موسیقی از کنار من رد می شد و من آنجا می ماندم تا فکر کنم:"چه اتفاقی افتاد؟"خیلی زود با واقعیت نزدیک بودن مرگم روبه رو شدم و در حالی که روی تخت دراز کشیده بودم،سئوالات مهمی به ذهنم می آمد.مرحله مهمی از زندگی من بود.یک نفر یک کتاب بودا به من داد و این سر آغاز جست و جوی من برای رسیدن به معنای وجود و هدف ما بود.

یک اتفاق عجیب:
یکی از عجیبترین اتفاقات زندگی من در یکی از سواحل لس آنجلس اتفاق افتاد.در خانه یکی از دوستانم بودم که تصمیم گرفتم در اقیانوس شنا کنم.
کسی به من نگفته بود آن زمان یکی از خطرناکترین زمان های شنا کردن در اقیانوس بود.من هم از خلوت بودن ساحل در آن زمان به نتیجه نرسیدم و رفتم.
وقتی تصمیم به برگشتن گرفتم متوجه شدم هر چه سعی می کنم فقط از ساحل دور می شوم.هیچ توانی در تنم نمانده بود.پس از چند دقیقه حس کردم این پایان کار من است و بدون هیچ امیدی فریاد زدم :خدایا ،"اگر مرا نجات دهی کاری برایت می کنم"در آن زمان موجی از پشت سر ،مرا تا ساحل برد.چند دقیقه بعد سالم و زنده در ساحل بودم!

اتفاق عجیبتر:
اتفاق عجیبتر با سفر برادرم به بیت المقدس روی داد.او به مسجدالاقصی رفت و وقتی برگشت،کنفرانسی درباره اسلام در لندن در حال بر پایی بود.او قرآنی به من نشان دادو گفت:"این،کتاب مقدس مسلمانان است".
هر چه بیشتر قرآن را می خواندم،بیشتر مرا جذب می کرد و بیشتر در آن فرو می رفتم. در قرآن،از همه پیامبران نامبرده شده بود و همه انسانها اعضای یک خانواده به شمار می روند.

و در نهایت:
در یک جمعه زمستانی در سال 1997،قدم عجیبی برداشتم؛به یکی از مساجد لندن رفتم تا شهادتین بگویم.بدون حضور سبزی درختان،گنبد طلایی آن مسجد دیده می شد و همه آن چیزهایی را که تا آنروز ندیده بودم،می دیدم.

برخورد تبعیض آمیز با وی:
کت‌ استیونس‌ که‌ سال‌ها پیش‌ به‌ خاطرمحبوبیت‌ زیادش‌ از ترس‌ هواداران‌ جرات‌نداشت‌ روزها از خانه‌ بیرون‌ برود، ولی پس از مدتی مورد اتهام قرار گرفت؛ آن‌ هم‌ به‌ این‌ خاطر که‌ مسلمان‌شده‌ بود‌.

داستان‌ از این‌ جا شروع‌ شد که‌ چند سال پیش او برای‌ اجرای‌ کنسرت‌ در واشنگتن‌، لندن‌ را به‌ قصدآمریکا ترک‌ کرد. در میانه‌ راه‌، کاپیتان‌ آمریکایی‌هواپیما به‌ برج‌ مراقبت‌ خبر داد که‌ یوسف‌ اسلام‌در هواپیماست‌. از این‌ رو سازمان‌ «سیا» سریعادستور داد که‌ هواپیما به‌ محض‌ ورود به‌ خاک‌آمریکا در اولین‌ فرودگاه‌ این‌ کشور MAY به‌ زمین‌بنشیند، تا یوسف‌ را دستگیر کنند.

عکس العمل "جک استراو" وزیر سابق امور خارجه بریتانیا:

استراو به‌ ناچار وقتی‌ متوجه‌ شد که‌ دولت‌آمریکا استیونس‌ را در اولین‌ فرودگاه‌ این‌ شهربازداشت‌ کرد، به‌ ناچار سیاست‌های‌ دولت‌ آمریکارا مورد سرزنش‌ قرار داد.

اتهام همکاری با القاعده:

در 29 سپتامبر 2004کالین‌ پاول‌ وزیر امورخارجه‌ آمریکا اعلام‌ کرد که‌"کت‌ استیونس"‌ با گروه‌های‌ تروریستی‌ ضدآمریکایی‌ همکاری‌ دارد و علت‌ دیپورت‌ وی‌ ازآمریکا نیز همین‌ امر اعلام‌ شد.
پاول‌، یوسف‌ اسلام‌ را متهم‌ به‌ داشتن‌ ارتباط با«طارق‌ رمضان‌» فعال‌ مسلمان‌ که‌ او هم‌ یک‌ ماه‌پیش‌ از آمریکا دیپورت‌ شده‌ بود، کرد. کالین‌ پاول‌گفت‌: «که‌ ما حق‌ داریم‌ از ورود آدم‌های‌تروریست‌ به‌ خاک‌ کشورمان‌ جلوگیری‌ کنیم‌. ماباید از سالم‌ بودن‌ این‌ افراد مطمئن‌ شویم‌».

در این‌ حال‌ برخی‌ منابع‌ آمریکایی‌ اعلام‌کردند که‌ علت‌ دیپورت‌ شدن‌ یوسف‌ اسلام‌ تشابه‌ اسمی‌اش‌ با یک‌ شخص‌ دارای‌ پرونده‌ در FBIمبنی‌ برفعالیت‌های‌ تروریستی‌ است‌.
اما به‌ هرحال‌، بسیاری‌ معتقدند که‌ مسلمان‌ بودن‌ این‌خواننده‌ علت‌ اصلی‌ خصومت‌ مقامات‌ آمریکایی‌با وی‌ بوده‌ است‌. یوسف‌ اسلام‌ سال‌هاست‌ که‌برای‌ صلح‌ جهانی‌ فعالیت‌ می‌کند و این‌ فعالیت‌هااز چشم‌ هیچ‌کس‌ پوشیده‌ نیست‌.


نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » بی تاب ( دوشنبه 89/3/3 :: ساعت 3:52 عصر )
»» لیست کل یادداشت های این وبلاگ

شبی بارانی
ظهور نزدیک است ...
دوست
جدیدترین نتایج توافق تاریخی ژنو رونمایی شد!!!!!
رویکرد فرهنگی دولت روحانی اعتراض علما را در پی داشت
فاطمیه
یا علی ...
پوره .....
مهماندار هوا پیما!!!!
خدا کند که بیایی...
نرمش مقتدرانه
[عناوین آرشیوشده]

>> بازدید امروز: 36
>> بازدید دیروز: 126
>> مجموع بازدیدها: 167103
» درباره من

شب بارانی من
بی تاب
همیشه دنبال یه راه می گردم که به دوست ختم بشه.تا حالا که اشتباه رفتم ... اما امید وارم که هرچه زود تر پیداش کنم ... دردم از یاراست و درمان نیز هم دل فدای او شود و جان نیز هم

» پیوندهای روزانه

معرفت [12]
خط شکن [63]
ایران 313 [105]
کریمان [13]
تمیم [20]
مقام معظم رهبری [63]
صدای شیعه [44]
موعود [71]
پرسه در خیال [139]
نقطه رهایی [94]
ترانک ها را دوست دارم ... [92]
سایت خبری روایت [53]
فدایی سید علی [305]
راه شهیدان 16آذر [131]
تالمات و تاملات یک دانشجو [230]
[آرشیو(25)]

» فهرست موضوعی یادداشت ها
عشق[4] . شیطان پرستی[3] . نامهربونی ها[2] . اسلام[2] . اسلام آورندگان . امام خمینی . امام رضای عزیزم . انتخابات . اهل تسنن . ایران . بهاییت . بوی سیب . بی معرفتی ها . پول بیت المال را چرا صرف ضربه زدن به اسلام میکنید؟ . تروریست . جهاد . چایی . حرفی از دل . خدا -روزمرگی . خستگی ها . داماد . دانشگاه شیراز . دعا . دلتنگی ها . دورویی . سبز اموی ،% عاشورا ، موسوی ، . سفر عشق . سکولار . سوژه اشتباهی . سیاهی کیستی؟ . علی . فرقه ضاله . فرقه ضاله کابالا . قرآن . قوم هبل . کتک . کروبی . ماه رمضان . مخالفت . مناظره . منافقین . مهتاب . مهدی . میرحسین موسوی . میلاد گل بوستان امامت مبارک . نابودی . نسیم بهشتی . نقد سریال شمس العماره . نگاه . ولایت . یلدا . یهود . ..... . آشوب گران . آقای چیز . احمدی نژاد . اسراییل . ظهور . عروس .
» آرشیو مطالب
اردیبهشت 1388
خرداد 1388
تیر 1388
مرداد 1388
شهریور 1388
مهر 1388
آبان 1388
آذر 1388
دی 1388
دی 88
بهمن 88
اسفند 88
اردیبهشت 89
خرداد 89
مهر 89
شهریور 89
مرداد 89
تیر 89
آبان 89
آذر 89
اسفند 89
فروردین 90
اردیبهشت 90
مهر 90
آبان 90
بهمن 90
فروردین 91
اسفند 90
اردیبهشت 91
خرداد 91
مرداد 91
شهریور 91
مهر 91
آبان 91
آذر 91
دی 91
بهمن 91
اسفند 91
فروردین 92
اردیبهشت 92
خرداد 92
تیر 92
مرداد 92
شهریور 92

» لوگوی وبلاگ


» لینک دوستان
در انتظار آفتاب
آسمون آبی چهاربرج
بوستــــــان ادب و عرفــان قـــــــرآن
upturn یعنی تغییر مطلوب
ایران
سلام آقاجان
عمارمیاندواب
کشکول
نقاشی های الیکا یحیایی
سلطان آباد قره باغ
فرهنگی
*(حرفهای نگفته)*
vagte raftan
*...بانو...*
صداقت

» صفحات اختصاصی
صهیونیسم مکنده خون جهان

» لوگوی لینک دوستان» طراح قالب