سفارش تبلیغ
صبا ویژن
پیامبر صلی الله علیه و آله فرمود : یاد دهید و آسان گیرید و سخت مگیرید [ابن عباس]
شب بارانی من
 
 RSS |خانه |ارتباط با من| درباره من|پارسی بلاگ
»» تبلیغ کابالا از تلوزیون ایران!!!!!!!

هرچی ما داد بزنیم مواظب این انواع و اقسام فرقه ها باشید مگه گوش شنوایی هم هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آهای ایها المسئولین به داد این تلوزیون برسید تا علنا اسلام رو رد نکرده
جمعه گذشته شبکه تهران سیمای جمهوری اسلامی، یکی از انیمیش های مشهور روز را که مبانی کابالا را به سنین خرد سال آموزش می دهد در باکس ویژه کودکان به روی آنتن فرستاد.

به گزارش رجانیوز، هرچند مراکز مطالعاتی و کانون های هوشمند فرهنگی از مدت ها پیش انیمیش جنجالی "9" را که یکی از آشکارترین تولیدات ویژه کودکان در زمینه آموزش مبانی عرفان‌های کاذب مدرن به‌ویژه نئوکابالیسم معرفی کرده بودند ولی این انیمیش جمعه گذشته در باکس ویژه تماشاخانه که برای مخاطب کودک و نوجوان تعریف شده است، پخش شد.

انیمیشن "9" داستان مرد دانشمندی است که به عنوان آخرین فرد باقیمانده از نوع انسان پس از جنگی ویرانگر موفق می شود با به‌کارگیری شیوه های کیمیاگری کابالیستی، روح خود را در کالبد 9 عروسک پارچه ای بی جان وارد کند و به این شکل به حیات استمرار بخشد.

در عرفان کابالا هستی به 10 مرتبه تقسیم می شود که روح اصلی و بالای آن در 9 مرتبه پایین‌تر تجلی می یابد. 9 مرتبه تجلی روح هستی در عرفان کابالا در همه منابع این فرقه با 9 عضو بدن انسان متناظر معرفی می شوند.

این درست همان چیزی است که درانیمیشن 9 نیز دیده می شود. عروسک 3 و 4 با دستکش ساخته شده اند که نمادی از دو دست چپ و راست هستند. در عرفان کابالا نیز عنصر 3 و 4 درخت حیات، دست چپ و دست راست نامیده می شوند. عروسک 7 و 8 که نیرومند و جنگ‌جویان گروه هستند نیز درست همانند عنصر 7 و 8 درخت حیات در کابالا جایگاه پای چپ و پای راست را دارند.

عدد 9 نیز که به طرز جالبی لباسی از یک زیپ شلوار دارد، درست معادل عنصر 9 درخت کابالا که نماد غریزه جنسی است به این بخش از بدن اشاره می کند. در یکی از سکانس ها وقتی عدد 2 زیپ 9 را باز می کند، 9 سراسیمه و خجالت زده آن را بالا می کشد. حلول روح دانشمند در نه مرتبه و تجلی همان چیزی است که در فرقه کابالا حلول روح اولیه هستی در نه عنصر درخت حیات توصیف می شود.

در این انیمیشن، قهرمانان داستان پاسخ پرسش ها و مشکلات خود را در کتاب دست نوشته های پاراسلسوس می یابند. پاراسلسوس که کتاب وی به وضوح در این انیمیشن به تصویر کشیده می شود، یک کیمیاگر، پزشک و کابالیست مشهور صده های میانه است.

پخش این انیمیشن و نمونه های مشابه که شرایط مأنوس شدن کودکان را با مبانی عرفان جنسی و فرقه کابالا را فراهم می آورد، در یکی از باکس های ویژه کودک و خانواده بسیار قابل توجه است و نمی توان به سادگی از کنار آن گذشت.

 

نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » بی تاب ( دوشنبه 89/3/31 :: ساعت 8:0 عصر )
»» برگشتم

سلام

 مژده مژده

امتحانام تمام شد

وای که چه بد بختی شده این درس خوندن این شکلی شده بودم

 اصلا نتونستم بیام بگم آهای شمایی که روزه اول ماه رجب رو گرفتی تویی که شب آرزوها کلی آرزو داشتی منو هم دعا کن

 

در این جولانگه فریاد
سلام ای ابتدای هرچه بادا باد
میدانم که میدانی هوای چشم من ابریست
با این حال اگر از حال من پرسی
ملالی نیست جز دوری
بیا برخیز دنیامان پر از درد است
دائم چشم طفلان یتیم کوچه ها با دست های توست
دائم اشکهای پیر زن ها
و گلوی پر ز بغض پیر مردان خمید و جوانان سراسیمه
به راه توست ...
کجایی ای تمام آرزو هایم....
بیا برخیز پر دردیم و پر سودا .....

در این غربت غریبه تر ز فردا های دور این زمستانم

بیا دل تنگ و بی جانم 
بیا
ای کاش دردم را دوایی بود
بیا درمان درد های تمام مردم دنیا
از این تنهایی تنها رهایم کن
در این تاریکی و ظلمت بیا ای شب چراغ روشنایی ها

یادمون باشه برای اومدن اونی که باید نمی رفت ولی رفت چون نخواستیم که باشه دعا کنیم تا بیاد و .....نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » بی تاب ( دوشنبه 89/3/31 :: ساعت 5:33 عصر )
»» دستگیری مدعیان ارتباط با امام زمان در قزوین

به گزارش مهر، فرمانده انتظامی استان قزوین از دستگیری یک زن و یک مرد که با ادعای ارتباط با امام زمان و ائمه از مردم اخاذی می کردند، خبر داد.
جعفری نسب از دستگیری دو تن از مدعیان دروغین ارتباط با امام زمان هم خبر داد و گفت: متاسفانه بدلیل فقر فرهنگی و جهل برخی از افراد، شاهد ظهور افراد کلاهبرداری در جامعه هستیم که از احساسات و ناآگاهی افرادی که دچار مشکل شده اند سوء استفاده می کنند.
وی افزود: این زن و مرد که میانسال هستند در منزل خود با دریافت هزینه های زیاد ادعا می کردند با ارتباطی که با ائمه دارند می توانند مشکل افراد را حل کنند که با شکایت برخی مال باختگان این مدعیان دستگیر و تحویل مقامات قضایی شدند.
به گفته جعفری نسب 23 نفر از شهروندان، از این مدعیان دروغین ارتباط با امام زمان و ائمه شاکی هستند که هرکدام بطور میانگین بین 200 تا 300 هزار تومان برای گرفتن دعا و حل مشکل خود وجه نقد پرداخت کرده اند.
سرهنگ رضا محتشمی فرمانده پلیس امنیت عمومی استان هم در خصوص دستگیری مدعیان ارتباط با ائمه و داشتن کرامات گفت: این دو نفر که هیچ نسبتی با هم ندارند بطور جداگانه با ادعای داشتن کرامت در منزل خود با دعانویسی از افراد ساده لوح که بیشتر آنها زن هستند کلاهبرداری می کردند که در بازجویی به جرم خود اعتراف کرده و گفته اند: مراجعه کنندگان که از مشکلات خود عاجز بودند با ادعای آنها قانع می شدند که می توانند با اتصال به ائمه مشکلات خود را حل کنند واز پرداخت هزینه های صدها هزار تومانی هم ابایی نداشتند.
وی ضمن هشدار به شهروندان برای حفظ هوشیاری و عدم مراجعه به این گونه افراد شیاد یادآور شد: متاسفانه در شهر قزوین تعدادی از این گونه افراد مدتهاست مبادرت به دعانویسی و ادعای حل مشکل می کنند که با شناسایی این افراد از فعالیت آنها جلوگیری خواهد شد.
محتشمی از شهروندان خواست از مراجعه به این گونه افراد که درصدد منافع اقتصادی و سودجویی خود هستند خودداری کنند و در صورت مشاهده موارد مراتب را به ماموران پلیس اطلاع دهند.


نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » بی تاب ( سه شنبه 89/3/25 :: ساعت 1:0 صبح )
»» ماجراهای جالب مورینیو و تسبیح فاطیما

به گزارش فارس و به نقل از مارکای اسپانیا، سرمربی پرتغالی تیم فوتبال رئال مادرید اسپانیا انسانی بسیار مذهبی و متعهد به اصول اخلاقی است.
خوزه مورینیو در زندگی ورزشی موفق خود همواره ثابت کرده که مرد عمل است و بیهوده به هواداران وعده نمی‌دهد.
مردم پرتغال بخصوص ساکنین مناطق پورتو و لیسبون فوق‌العاده مذهبی بوده و البته گذر تاریخ رگه‌هایی از خرافات را در زندگی آنها تزریق کرده است.
مورینیو در یکی از اظهارات خود در باره مذهب می‌گوید: همیشه دعا می‌خوانم و به کاتولیک بودن خود افتخار می‌کنم. اطمینان دارم که خداوند در هر لحظه مراقب من است و اگر او نبود در پرتغال، اسپانیا، انگلیس و ایتالیا موفق نمی‌شدم.
یکی از مهم‌ترین حوادث تاثیرگذار در زندگی مورینیو ازدواج او با ماتیلد بوده است. همسر او با نوعی بسیار مذهبی و معتقد به مکتب نیمه‌مسیحی، نیمه اسلامی فاطیما است.
مورینیو پس از آشنایی با ماتیلد به شدت شیفته مکتب فاطیما شد و پس از آن هر دو یا سه ماه یک بار برای زیارت به معبد یا مسجد فاطیما به قلب پرتغال می‌رود.
فاطیما به گفته مردم پرتغال قدیسه‌ای است که روزی برای غذا دادن به سه کودک گرسنه اما پاک و معصوم روی تپه‌ای دوردست در حاشیه منطقه پورتو نازل می‌شود و به آنها از مظلومیت خود می‌گوید و طعام آسمانی را برایشان به ارمغان می‌آورد.
پس از آن تا مدت‌ها مشخص نبود که فاطیما کیست اما آشنایی مردم پرتغال با مسلمانان ساکن اسپانیا باعث شد پیوندی عمیق بین ماجرای مبهم فاطیما و حضرت فاطمه (س) در دین اسلام برقرار شود چرا که بسیاری از نکات تذکر داده شده توسط فاطیما با زندگی حضرت فاطمه (س) در دین اسلام مطابقت می‌کند.
معبد فاطیما در پورتو هر روز تعداد زیادی از معتقدان به وی را گرد خود جمع می‌کند و خوزه مورینیو مثل بسیاری از مردم پرتغال با تسبیحی که در انتهای آن به صلیبی متصل شده است، برای زیارت به آنجا می‌رود. این تسبیح را همسر مورینیو برای او خریده و در تمام مسابقات آن را به دور گردن خود انداخته و یا از آن در جیب شلوار خود محافظت می‌کند.
مورینیو معتقد است وجود این تسبیح به خاطر ذکری که در معبد برایش گفته شده، باعث موفقیتش در زندگی حرفه‌ای‌ می‌ش