سفارش تبلیغ
صبا ویژن
تفکّر مایه زندگانی دل بیناست . [پیامبر خدا صلی الله علیه و آله]
شب بارانی من
 
 RSS |خانه |ارتباط با من| درباره من|پارسی بلاگ
»» آیت الله جوادی آملی:اگر تخلفی شده ، مدرکی ارائه شود

آیت الله عبدالله جوادی آملی با محکوم کردن آشوب ها و اغتشاشگری ها، گفت: کاری نکنیم که حضور مردم و این نظام آسیب ببیند؛ دشمن آماده است که آشوبی بشود تا او استفاده بکند.

10:45 - 31خرداد88

آیت الله عبدالله جوادی آملی با محکوم کردن آشوب ها و اغتشاشگری ها، گفت: کاری نکنیم که حضور مردم و این نظام آسیب ببیند؛ دشمن آماده است که آشوبی بشود تا او استفاده بکند.

به گزارش ایرنا، آیت الله جوادی آملی با تاکید بر اینکه اگر تخلفی شده و مدرکی هست، باید ارائه شود ، اما باید از مجاری قانونی عمل شود، اظهار داشت: در این زمینه نشست های نمایندگان کاندیداها با شورای نگهبان نیز انجام شده است و راه درست هم همین است.

وی افزود: اگر عده ای به خیابانها بریزند، فضا ملتهب می شود و کنترل آن از دست همگان خارج خواهد شد و معلوم نیست که چه کسی زد، چرا زد و به چه کسی زد؟

امام جمعه قم در ادامه درباره بعضی از آشوبها و حملات به کوی دانشگاه تهران ، تصریح کرد: هیچ مسلمانی هرگز حاضر نیست خانه و زندگی کسی را آتش بزند و این افراد حتما بیگانه هستند.

وی ضمن دعوت همگان به رعایت قانون خاطرنشان کرد: با توجه به خطراتی که از شرق و غرب ایران را تهدید می کند، بهترین راه حفظ آرامش است.

این استاد فقه و تفسیر حوزه های علمیه، اقسام اختلاف را سه قسم عنوان کرد و گفت: اختلاف قبل از علم یکی از انواع اختلاف است که در این نوع اختلافات، نظریه پردازها آراء و نظرات خود را طرح می کنند تا آنچه حق است روشن شود؛ این اختلاف ممدوح و مقدس است، مانند اختلاف دو کفه ترازو برای حفظ عدالت.

وی قسم دوم اختلاف را در اطلاع رسانی های ناصواب و برداشت های ناصواب یا مقدمات و موخرات و نتایج ناصواب دانست و گفت: این اختلاف با گفتگو، گفتمان و جلسه و تفاهم کاملا قابل حل است.

آیت الله جوادی آملی قسم سوم را اختلاف به عنوان عذاب الهی دانست که با تفاهم حل نمی شود.

این مفسر قرآن ادامه داد: اختلافات علمی را باید از مجاری علمی حل کرد و اختلافات اجتماعی را باید از راه عاطفه حل کرد و این اختلاف تقدیر را با ناله و ضجه و اصلاح بین خود و خدا حل کرد.نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » بی تاب ( یکشنبه 88/3/31 :: ساعت 4:45 عصر )
»» به بهانه انتخابات

هرچند که بر پیکر ما تاخته اید

از جمجمه های ما بنا ساخته اید

 هرچند زخون پهلوانان امروز

دیریست به ضرب سکه پرداخته اید

هرچند که از ،رگ رگ بریده ی ما

زنجیر طلا به گردن انداخته اید

 هرچند که در باغ شقایق هامان

 چونان علف هرز قد افراخته اید

 غم نیست اگر به اشک ما طعنه زنید

 تاریخ قبیله را چو نشناخته اید

 اما به همان که رفت و نامد خبرش

 سوگند که ای قوم هبل باخته اید

چه کسی باور میکند که این ارازل مردم ایران باشند ،که ما اینها را از خود نمی دانیم، کسانی که فراموش کرده اند ما برای حفظ این آب و خاک از شر آمریکا و اسرائیل پدران و برادران و....وپسرانمان را داده ایم ،بی آنکه ذره ای توجه کنند به این که ما مسلمان هستیم برای داشتن بی بند و باری تلاش می کنند و اینگونه دانشگاهمان را به آشوب

می کشند.بگذارید بگویم که چگونه چوب ها را با میخ تبدیل به گرز کرده بودند تا بر سر عده ای بی گناه فرود آورند خانم م.خ.از آنهایی که حتما باید اخراج شود سر دسته ی آشوبگران خوابگاهی به کمک خانم ر.ج. که تعلیقی می باشد و اخراج ایشان نیز حتمی شده ،به صورت دختران دانشجو اسید پاشیده اند .خانم م.خ. در حالی که دو شب پیش با گرز های ساختگی خودشان به کمک ارازل و اوباشهایی که اصلا دانشجو نبودند می رفته توسط یکی از دختران شناسایی می شود هنگامی که از او خواسته شده تا به خوابگاه خودش بر گردد با مشت به قلب دختر بینوا زده و از ترس گرزها را رها کرده و گریخته به میان جمع اغتشاش گران . جالب است این تعداد قلیل خود را ملت ایران میدانند !!!!!!آشوبگران که خود را از طرفداران میر حسین موسوی معرفی کرده اند حتی به دختران هم فکر خودشان هم رحم نمی کردند و ...بماند که چه در میان آنان می گذشت اما بعد از اینکه پسران با غیرت بسیجی به میدان مبارزه می رسند با کمک دختران بسیج دختران طرفدار موسوی  را راهی خوابگاه هایشان می کنند بعد دو نفر از پسران بسیجی جلوی در خوابگاه 10 برای حفاظت از دختر ها مستقر می شوند اما همین دختران با ریختن آب روی سر آنها و دادن شعار (که چه عرض کنم فحش و ناسزا)به آنها از آنها تشکر جانانه ای می کنند .باز هم تاکیید میکن این آشوب کار مردم ایران نیست زیرا ایرانی شجاعت دارد و حتی برای آشوب هم چهره اش را نمی پوشاند ،اما اینان که با نقابهای سبز و سیاه چهره پوشانده بودند ،حتما از گروهک های منافقین اند  و از طرف آمریکا و اسرائیل حمایت می شوندو با بهانه انتخابات دست به این اقدامات زده اند ، باید به این ابلهان فرب خورده بگوییم که تا کور شود هر آنکه نتواند دید ما ایرانمان را پاس می داریم .

دریغ است ایران که ویران شود

کنام پلنگان و شیران شود

و

چو ایران مباشد تن من مباد

و

خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست

و

وای اگر خامنه ای حکم جهادم دهد ارتش دنیا نتواند که جوابم دهد

 شما 30،20 نفر که عددی نیستید ....  نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » بی تاب ( سه شنبه 88/3/26 :: ساعت 6:31 عصر )
»» عناصر مشکوک به عناصر خیلی مشکوک پیوستند

این روزها و تو این  گیرو دار که بعضی ها....

بیایید وببینیدچه کردن و چه خبره !!!!!!!!!!

با یکی از دوستام که چشمتون روزه بد نبینه رای داده به آقای چیز..... برخورد کردم

خانم س.ر طرف مشاعره بنده با ناله و آه و این بار اینگونه شروع کرد :

دارم از زلف سبزش گله چندان که مپرس

که چنان زو شده ام عصبی و حیران که مپرس

کس به امید وفا ترک دل و دین  مکناد

که چنانم من از این کرده پشیمان پشیمان پشیمان که مپرس

بهش گفتم خدا نکنه از کدومش حالا پشیمانی ؟؟؟؟؟؟؟؟

-مگه نمی گم نپرس!!!!!!!!!!!

با این شعر جوابشو دادم که :

سالها دل طلب جام جم از ما می کرد

وانچه خود داشت ز بیگانه تمنا می کرد

بعد شروع کرد به درد دل که:

خلاصه اینکه عزیزم این آقای چیزاین همه می گفت امام امام ...خط رهبری ..... تو زرد از آب در اومد حالا که آقا گفتن قانونی عمل کنید حرف که گوش نمی ده، هیچ !!!!

دشمن شادمونم کرد !!!!!!!

این چه وضعی که راه انداخته ؟؟؟خجالت هم نمی کشه.....

از حال وروزم نپرس که داغونم :

در نیل غم فتاد و سپهرش به طنز گفت

الان قد ندمت و ما ینفع الندم

بهش گفتم حد اقل دیگه تو بعضی آشوب گری ها شریک نشو اونم همین طور با کوله باری از غم ازم جدا شد و بدون خدا حافظی رفت .اما بگم از اوضاع در هم بر هم دانشگاه شیراز که یه عده دانشجو نمای بی ادب ریختن سر داداشای من و حسابی خدمتشون رسیدن آقای ک. حسابی داغون بود و با دستی وبال گردن همچنان سعی داشت در برقرار کردن نظم در محوطه دانشگاه .آقای ز.مدام یا تلفن میزد یا جواب میداد. آقایان ....بسیجی و غیر بسیجی مثبت و نیمه مثبت با بستن یه بازو بند یا حسین مسئول انتظامات بودن بچه های حامی دسته دسته وارد دانشگاه می شدن و جلوی مسجد دانشگاه ایستادن بعد رفتیم میدان دانشگاه و خواستار برقراری آرامش شدیم ....چه آرامشی برامون بر قرار کردن ....ما که بنا به نصایح گرانقدر داداشی زود بر گشتیم اما خبر ها حاکی از در گیری بود تا پاسی از شب بیچاره دختر های خوابگاهی ....و صد البته پسر ها نه برادر های محترم بسیجی که کلی خوردن و این روزها امواج ناروا به اینها دنیا رو پر کرده ناگفته نمونه این امواج از اون وره دنیا داره می آددددددد آگاه باشید ....تازه امروز یه عده با آرم شیطان پرستی جلوی خوابگاه  های پایین دیده شدن در حال کشیدن سیگار و حتما نقشه های شیطانی .در ضمن یه عده نامرد (دختر)که واقعا نامرد بودن با ریختن اسید روی صورت دختر ها زهر خودشون رو ریختن .ماکه می دونستیم اینا از کجا آب می خوره شما هم بدونین . امروز نیروی عزیز انتظامی دست به کار شده و نامردی نکرده خودی و نا خودی رو کلی زده !!!!!!!!!بیچاره بسیجی هاااااا

حالا باید از طرف یه نفر بگم :

هم غربیه هم آشنا دست مرا می شکنند

بیگانه اگر می شکند حرفی نیست

از دوست بپرسید چرا می شکند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 

 نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » بی تاب ( سه شنبه 88/3/26 :: ساعت 12:32 صبح )
»» کمک ...کمک.... اسلام را نابود کردند!!!!!!!!!!!

مهدی جان کجایی به داد اسلام برس

افتضاح تا کجا چرا اسلام را به بازی گرفته اید آخر مگر اسلام بازیچه شماست؟؟؟؟؟؟

به خدا خجالت هم برای شما چیز خوبی هست ....

کمی دقت کنید شما از موضع دین دارید به دین ضربه می زنید !!!!!!!!!!

اسلام را نابود کردند ...

صراحتا اعلام می کنند که می خواهند آزادی آن هم مدلی که کنوانسیون می خواهد را می خواهند در ایران باب کنند !!!!!!!!!!

وای بر علمای اسلام ....آقا به فریاد اسلام برسید این آقایان می خواهند آزادی لیبرال (آزادی جنسی)را در ایران بوجود بیاورند ....وای برما وای بر ما ....

جناب کروبی در برنامه مستند خود اعلام کرد که برای  پیوستن ایران به کنوانسیون رفع تبعیض علیه زنان تلاش خواهد کرد.وی افزود سانسور های تلوزیونی از فیلم هارا بر خواهد داشت .

تجمع اعتراض آمیز  دختران و زنان مسلمان به مواضع برخی کاندیدا هاا در خصوص الحاق به کنوانسیون رفع تبیض و بی سابقه ترین توهین ها به مقدسات از طرف حامیان برخی کاندیدا ها

زمان :سه شنبه 12 خرداد ساعت 10صبح مقابل درب اصلی دانشگاه تهراننوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » بی تاب ( سه شنبه 88/3/12 :: ساعت 1:44 صبح )
»» شهادت زهرا و غریبی مهدی و یاران مهدی

به نام حضرت دوست که هرچه داریم از اوست

مادرم غریب است همچو گل نرگسی کوچک در باغی پر از خار و خاشاک ؛مادرم از دنیا با خود غم بسیار خواهد برد

نه به خاطر فدک ، نه به خاطر در و دیوار خانه ،نه بخاطر محسن کوچکش و....

مادرم غریب بود بعد از مرگ نیز غریب ماند ...او کوثر آل رسول بود که سیلی خورد !!!!!!!آری کوثر ؛دخت پیامبر ... مادرم را هیچ کس نشناخت .همه می دانند که فاطمه نور بود .خدا زمین و آسمانها را به خاطر محمد ،محمد را به خاطر علی و علی را به خاطر فاطمه آفرید ...

به راستی فاطمه که بود؟؟؟؟؟؟فاطمه مادر زینب ،مادر حسنین...

فاطمه را چگونه بگویم ؟؟؟؟

فاطمه فاطمه است ....

مادر شهد شهادت را چگونه نوشیدی در آن هنگام که مرگ علی را رقم زدی؟؟؟؟در آن هنگام آیا غم تو جز این بود که ولی خدا تنها می شود؟؟

اما مادر جان همیشه هر کس با خداست تنهاست تنهای تنها ...

بعد از تو علی غریب بود و بعد از علی حسنت ؛بعد از او غربت حسین تو تا جهان باقی است غم بر جهان می باراند ...

اکنون مهدی تو در این غربت جان کاه تنها ،وای بر ما وای بر ما ....

شعار می دهیم ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند اما ایچنین پشت سربازان علی را خالی می کنیم !!!!!!!!!!وای بر آنان که اهل شعارند نه عمل ...

اکنون که سر بازی از سربازان مهدی تو در عرصه است تنهایش می گذاریم؛او را که ورد زبانش اللهم عجل لولیک الفرج می باشد را تنها می گذاریم ؟؟؟؟

او که در هر کجای دنیا پشت هر تریبونی از مهدی تو و عدالت گستر جهانی سخن به میان می آورد را چه را تنها می گذاریم ؟؟

شاید فقط به خاطر شکم سیری نا پذیر بعضی از شکم پرستان !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » بی تاب ( چهارشنبه 88/3/6 :: ساعت 11:40 عصر )
»» بانوی آب

بانوی از جنس نور امروز ،فردا ،شاید هم چند روز قبل .....

هیچ کس نمی داند کی و کجا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شهادت بانوی دو عالم را به همه تسلیت میگویمنوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » بی تاب ( چهارشنبه 88/3/6 :: ساعت 9:43 صبح )
»» لیست کل یادداشت های این وبلاگ

شبی بارانی
ظهور نزدیک است ...
دوست
جدیدترین نتایج توافق تاریخی ژنو رونمایی شد!!!!!
رویکرد فرهنگی دولت روحانی اعتراض علما را در پی داشت
فاطمیه
یا علی ...
پوره .....
مهماندار هوا پیما!!!!
خدا کند که بیایی...
نرمش مقتدرانه
[عناوین آرشیوشده]

>> بازدید امروز: 45
>> بازدید دیروز: 126
>> مجموع بازدیدها: 167112
» درباره من

شب بارانی من
بی تاب
همیشه دنبال یه راه می گردم که به دوست ختم بشه.تا حالا که اشتباه رفتم ... اما امید وارم که هرچه زود تر پیداش کنم ... دردم از یاراست و درمان نیز هم دل فدای او شود و جان نیز هم

» پیوندهای روزانه

معرفت [12]
خط شکن [63]
ایران 313 [105]
کریمان [13]
تمیم [20]
مقام معظم رهبری [63]
صدای شیعه [44]
موعود [71]
پرسه در خیال [139]
نقطه رهایی [94]
ترانک ها را دوست دارم ... [92]
سایت خبری روایت [53]
فدایی سید علی [305]
راه شهیدان 16آذر [131]
تالمات و تاملات یک دانشجو [230]
[آرشیو(25)]

» فهرست موضوعی یادداشت ها
عشق[4] . شیطان پرستی[3] . نامهربونی ها[2] . اسلام[2] . اسلام آورندگان . امام خمینی . امام رضای عزیزم . انتخابات . اهل تسنن . ایران . بهاییت . بوی سیب . بی معرفتی ها . پول بیت المال را چرا صرف ضربه زدن به اسلام میکنید؟ . تروریست . جهاد . چایی . حرفی از دل . خدا -روزمرگی . خستگی ها . داماد . دانشگاه شیراز . دعا . دلتنگی ها . دورویی . سبز اموی ،% عاشورا ، موسوی ، . سفر عشق . سکولار . سوژه اشتباهی . سیاهی کیستی؟ . علی . فرقه ضاله . فرقه ضاله کابالا . قرآن . قوم هبل . کتک . کروبی . ماه رمضان . مخالفت . مناظره . منافقین . مهتاب . مهدی . میرحسین موسوی . میلاد گل بوستان امامت مبارک . نابودی . نسیم بهشتی . نقد سریال شمس العماره . نگاه . ولایت . یلدا . یهود . ..... . آشوب گران . آقای چیز . احمدی نژاد . اسراییل . ظهور . عروس .
» آرشیو مطالب
اردیبهشت 1388
خرداد 1388
تیر 1388
مرداد 1388
شهریور 1388
مهر 1388
آبان 1388
آذر 1388
دی 1388
دی 88
بهمن 88
اسفند 88
اردیبهشت 89
خرداد 89
مهر 89
شهریور 89
مرداد 89
تیر 89
آبان 89
آذر 89
اسفند 89
فروردین 90
اردیبهشت 90
مهر 90
آبان 90
بهمن 90
فروردین 91
اسفند 90
اردیبهشت 91
خرداد 91
مرداد 91
شهریور 91
مهر 91
آبان 91
آذر 91
دی 91
بهمن 91
اسفند 91
فروردین 92
اردیبهشت 92
خرداد 92
تیر 92
مرداد 92
شهریور 92

» لوگوی وبلاگ


» لینک دوستان
در انتظار آفتاب
آسمون آبی چهاربرج
بوستــــــان ادب و عرفــان قـــــــرآن
upturn یعنی تغییر مطلوب
ایران
سلام آقاجان
عمارمیاندواب
کشکول
نقاشی های الیکا یحیایی
سلطان آباد قره باغ
فرهنگی
*(حرفهای نگفته)*
vagte raftan
*...بانو...*
صداقت

» صفحات اختصاصی
صهیونیسم مکنده خون جهان

» لوگوی لینک دوستان» طراح قالب