سفارش تبلیغ
صبا ویژن
دانش، ثمره حکمت است و درستی ازشاخه های آن . [امام علی علیه السلام]
شب بارانی من
 
 RSS |خانه |ارتباط با من| درباره من|پارسی بلاگ
»» آیت الله جوادی آملی:اگر تخلفی شده ، مدرکی ارائه شود

آیت الله عبدالله جوادی آملی با محکوم کردن آشوب ها و اغتشاشگری ها، گفت: کاری نکنیم که حضور مردم و این نظام آسیب ببیند؛ دشمن آماده است که آشوبی بشود تا او استفاده بکند.

10:45 - 31خرداد88

آیت الله عبدالله جوادی آملی با محکوم کردن آشوب ها و اغتشاشگری ها، گفت: کاری نکنیم که حضور مردم و این نظام آسیب ببیند؛ دشمن آماده است که آشوبی بشود تا او استفاده بکند.

به گزارش ایرنا، آیت الله جوادی آملی با تاکید بر اینکه اگر تخلفی شده و مدرکی هست، باید ارائه شود ، اما باید از مجاری قانونی عمل شود، اظهار داشت: در این زمینه نشست های نمایندگان کاندیداها با شورای نگهبان نیز انجام شده است و راه درست هم همین است.

وی افزود: اگر عده ای به خیابانها بریزند، فضا ملتهب می شود و کنترل آن از دست همگان خارج خواهد شد و معلوم نیست که چه کسی زد، چرا زد و به چه کسی زد؟

امام جمعه قم در ادامه درباره بعضی از آشوبها و حملات به کوی دانشگاه تهران ، تصریح کرد: هیچ مسلمانی هرگز حاضر نیست خانه و زندگی کسی را آتش بزند و این افراد حتما بیگانه هستند.

وی ضمن دعوت همگان به رعایت قانون خاطرنشان کرد: با توجه به خطراتی که از شرق و غرب ایران را تهدید می کند، بهترین راه حفظ آرامش است.

این استاد فقه و تفسیر حوزه های علمیه، اقسام اختلاف را سه قسم عنوان کرد و گفت: اختلاف قبل از علم یکی از انواع اختلاف است که در این نوع اختلافات، نظریه پردازها آراء و نظرات خود را طرح می کنند تا آنچه حق است روشن شود؛ این اختلاف ممدوح و مقدس است، مانند اختلاف دو کفه ترازو برای حفظ عدالت.

وی قسم دوم اختلاف را در اطلاع رسانی های ناصواب و برداشت های ناصواب یا مقدمات و موخرات و نتایج ناصواب دانست و گفت: این اختلاف با گفتگو، گفتمان و جلسه و تفاهم کاملا قابل حل است.

آیت الله جوادی آملی قسم سوم را اختلاف به عنوان عذاب الهی دانست که با تفاهم حل نمی شود.

این مفسر قرآن ادامه داد: اختلافات علمی را باید از مجاری علمی حل کرد و اختلافات اجتماعی را باید از راه عاطفه حل کرد و این اختلاف تقدیر را با ناله و ضجه و اصلاح بین خود و خدا حل کرد.نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » بی تاب ( یکشنبه 88/3/31 :: ساعت 4:45 عصر )
»» به بهانه انتخابات

هرچند که بر پیکر ما تاخته اید

از جمجمه های ما بنا ساخته اید

 هرچند زخون پهلوانان امروز

دیریست به ضرب سکه پرداخته اید

هرچند که از ،رگ رگ بریده ی ما

زنجیر طلا به گردن انداخته اید

 هرچند که در باغ شقایق هامان

 چونان علف هرز قد افراخته اید

 غم نیست اگر به اشک ما طعنه زنید

 تاریخ قبیله را چو نشناخته اید

 اما به همان که رفت و نامد خبرش

 سوگند که ای قوم هبل باخته اید

چه کسی باور میکند که این ارازل مردم ایران باشند ،که ما اینها را از خود نمی دانیم، کسانی که فراموش کرده اند ما برای حفظ این آب و خاک از شر آمریکا و اسرائیل پدران و برادران و....وپسرانمان را داده ایم ،بی آنکه ذره ای توجه کنند به این که ما مسلمان هستیم برای داشتن بی بند و باری تلاش می کنند و اینگونه دانشگاهمان را به آشوب

می کشند.بگذارید بگویم که چگونه چوب ها را با میخ تبدیل به گرز کرده بودند تا بر سر عده ای بی گناه فرود آورند خانم م.خ.از آنهایی که حتما باید اخراج شود سر دسته ی آشوبگران خوابگاهی به کمک خانم ر.ج. که تعلیقی می باشد و اخراج ایشان نیز حتمی شده ،به صورت دختران دانشجو اسید پاشیده اند .خانم م.خ. در حالی که دو شب پیش با گرز های ساختگی خودشان به کمک ارازل و اوباشهایی که اصلا دانشجو نبودند می رفته توسط یکی از دختران شناسایی می شود هنگامی که از او خواسته شده تا به خوابگاه خودش بر گردد با مشت به قلب دختر بینوا زده و از ترس گرزها را رها کرده و گریخته به میان جمع اغتشاش گران . جالب است این تعداد قلیل خود را ملت ایران میدانند !!!!!!آشوبگران که خود را از طرفداران میر حسین موسوی معرفی کرده اند حتی به دختران هم فکر خودشان هم رحم نمی کردند و ...بماند که چه در میان آنان می گذشت اما بعد از اینکه پسران با غیرت بسیجی به میدان مبارزه می رسند با کمک دختران بسیج دختران طرفدار موسوی  را راهی خوابگاه هایشان می کنند بعد دو نفر از پسران بسیجی جلوی در خوابگاه 10 برای حفاظت از دختر ها مستقر می شوند اما همین دختران با ریختن آب روی سر آنها و دادن شعار (که چه عرض کنم فحش و ناسزا)به آنها از آنها تشکر جانانه ای می کنند .باز هم تاکیید میکن این آشوب کار مردم ایران نیست زیرا ایرانی شجاعت دارد و حتی برای آشوب هم چهره اش را نمی پوشاند ،اما اینان که با نقابهای سبز و سیاه چهره پوشانده بودند ،حتما از گروهک های منافقین اند  و از طرف آمریکا و اسرائیل حمایت می شوندو با بهانه انتخابات دست به این اقدامات زده اند ، باید به این ابلهان فرب خورده بگوییم که تا کور شود هر آنکه نتواند دید ما ایرانمان را پاس می داریم .

دریغ است ایران که ویران شود

کنام پلنگان و شیران شود

و

چو ایران مباشد تن من مباد

و