سفارش تبلیغ
صبا ویژن
چون سختى به نهایت رسد ، گشایش در رسد ، و چون حلقه‏هاى بلا سخت به هم آید ، آسایش در آید . [نهج البلاغه]
شب بارانی من
 
 RSS |خانه |ارتباط با من| درباره من|پارسی بلاگ
»» رژیم صهیونیستی به دنبال یهودی سازی حرکت طالبان است

چاپ پست الکترونیکی
رژیم صهیونیستی به دنبال آثار "اسباط " در قبایل "پشتو " در افغانستان است که خاستگاه حرکت طالبان می‌باشد.

رژیم صهیونیستی به دنبال یهودی سازی ملت‌های جهان است...به نظر شما کشور بعدی که مردم آن از بازماندگان یهود می باشند کجاست؟
از جنوب و وسط آسیا گرفته تا روسیه و اتیوپی و هند و نیجریه و برخی از جزایر پراکنده در اقیانوس‌ها و ... اسرائیل به این ترتیب قبایل مختلف سرگردان بشری را نبش قبر کرده و پس از القاء یهودی بودن به آنها برای اهداف صهیونیستی خود آنها را به فلسطین اشغالی آورده تا به عنوان سربازان آخرین جنگ در خدمت اهداف صهیونیسم جهانی و راه انداختن جنگ‌های خونین در منطقه علیه مسلمانان و تسلط بر خاورمیانه از آنان سوء استفاده نماید.پول، مسکن، هویت اسرائیلی و همه امکانات مادی تنها در مقابل کوچ کردن به ارض موعود!
رژیم اسرائیل بیش از دو هزار سال است که در جای جای کره زمین دنبال فرزندان گم شده قوم بنی اسرائیل و یهودا می‌گردد و آخرین قبایلی که به ارض موعود قدم می‌گذارند را از بین پشتوهای هند و افغانستان و پاکستان انتخاب خواهد کرد.
مسلمانان طالبان که سالهاست با آمریکا و هم پیمانان آن از جمله اسرائیل می جنگند گروه دیگری از قوم برگزیده یهود هستند که به سرزمین موعود قدم خواهند گذاشت!
دولت عبری در حال انجام تحقیقات علمی در باره ریشه یهودی پشتوها می باشد و نتیجه آن ظرف مدت کمتر از یک سال اعلام خواهد شد !
رژیم صهیونیستی با تکثیر و اشاعه اسرائیلیات و دروغهایی نظیر " نوادگان دهگانه سرگردان " که قبایلی از بنی اسرائیل بوده اند که پس از ویرانی اسرائیل در 2700 سال گذشته به دست آشوریان از اسرائیل هجرت کردند به دنبال یافتن گروه‌های جدید بشری برای پر کردن شهرک‌های در دست ساخت خود می باشد تا بدین وسیله کشور دروغین یهودی را به حساب بیرون راندن فلسطینیان از سرزمینهایشان توسعه دهد.
اسرائیل این روایات را به کتب مقدس دینی و متون دینی قدیم نسبت می‌دهد که ادعا می‌کنند قبایلی از یهودیان در تاریخ فوق به مکان‌های مختلف هجرت و در آن مسکن گزیدند اما حکومت‌های اسرائیلی پیاپی این روایات دروغین را به عنوان حقایق تاریخی برای جذب هزاران نفر از سراسر جهان از نژادها و ریشه‌های مختلف و یهودی‌سازی و جایگزین کردن آنان در فلسطین اشغالی مورد بهره‌برداری سیاسی قرار داده است.
و آخرین بهانه‌ای که قصد دارد پس از اعلام نقشه بیرون راندن هفتاد هزار فلسطینی از کرانه غربی عملی سازد، جایگزین کردن قبایل مسلمان پشتو در افغانستان و پاکستان و هند پس از القای یهودی بودن آنان، در سرزمین‌های اشغالی فلسطین است .
در نتیجه غالبیت اعضای حرکت طالبان پشتو در حقیقت همان یهودیان اسرائیلی هستند.
وزارت خارجه اسرائیل اخیراً بورس تحصیلی را به یک دانشمند علم ژنتیک هندی به نام " شاهناز علی " اعطا کرده تا تحقیقی را در مورد ثابت کردن اینکه پشتو ها از نژاد و ریشه یهودی هستند انجام بدهد.
این دانشمند هم اکنون در حیفا مستقر است و در یک مرکز تحقیقات تکنولوژی اسرائیلی به نام "تکنیون اسرائیل " باهمکاری تعدادی از پژوهشگران یهودی متخصص در علم ژنتیک بر روی تحقیق بر اصول و ریشه‌های یهودیان جهان مشغول تحقیق می‌باشد.
این دانشمند هندی نمونه‌هایی از خون برخی افراد قبیله "باثان " موجود در منطقه "ملیح آباد " در نزدیکی "لاکناو " در استان "اتر بردیش " در شمال هند را جمع آوری نموده است.
این استان بزرگترین استان هند به لحاظ سکانی می‌باشد و بالغ بر 190 میلیون نفر جمعیت دارد.
اسرائیلی‌ها معتقدند که افراد قبیله "باثان " در هند یا همان "پشتو "های پاکستان و افغانستان متعلق به یکی از نوادگان قبیله‌های سرگردان بنی اسرائیل می‌باشند و ترجیحاً متعلق به قبیله افرایم هستند که در جنوب آسیا پراکنده شدند.
بر همین اساس لیبرمان وزیر خارجه رژیم صهیونیستی تصمیم گرفت تا شک‌ها را به یقین تبدیل کرده و اسطوره را به واقعیت بدل سازد و لذا بودجه مالی هنگفتی را برای تحقیق بر روی این طرح علمی اختصاص داد که نتایج آن حداکثر کمتر از یک سال آشکار خواهد شد.
این اولین باری است که حکومت اسرائیل رسماً به موضوع ریشه و نژاد پشتون‌ها اهتمام نشان می‌دهد.
روزنامه‌های اسرائیلی ضمن استقبال از این موضوع و ابراز شگفتی از این اقدام دولت اظهار کردند که موضوع یهودی بودن نژاد پشتون موضوعی قدیمی است و حتی قبایل مسلمان هم به آن اعتراف دارند و این روایات را نقل می‌کنند ولی به خاطر موضع امروزی خود در مقابل اسرائیل آن را مخفی می‌کنند !
روزنامه جیروزالیم پست در مقاله‌ای در این خصوص از قول دومین رئیس جمهور اسرائیلی بنام اسحاق بن زفی ( سال 1957) می‌گوید: هجرت یهودیان به سوی افغانستان از زمان سامره آغاز شد زمانی که آشوریان در سال 719 قبل از میلاد بر آنان غلبه کردند.
این روزنامه همچنین ادعا نموده که "زاهر شاه " ( آخرین پادشاه افغانستان) یک بار اعتراف نموده است که خاندان پادشاهی افغانستان از ریشه قبیله بنیامین بنی ا